סגור

ישראל במלחמה | 850 רקטות שוגרו לעבר ישראל. אב ובתו נהרגו בלוד

לילה שני של תקיפות לעבר ישראל, לאורך הלילה נשמעו אזעקות בבאר שבע, תל אביב, חולון, רמת השרון, הרצליה וכפר סבא. בכפר דהמש ליד לוד נהרגו מפגיעת טיל ישירה אב בן 52 ובתו בת ה-16, אישה נוספת נפטרה לאחר לקתה בהתקף לב עקב חרדה

חדשות כיפה
א בסיון התשפא
,
12 במאי, 2021 7:30

צילום: Atia Mohammed/Flash90

ישראל נמצאת תחת מתקפה כבדה זה היום השלישי, כאשר כוחות הביטחון נאבקים במספר חזיתות, הן מצד רקטות מרצועת עזה והן מצד מתפרעים בתוך הערים המעורבות. בצה"ל מעדכנים כי מאז פתיחת סבב הטילים מיום ירושלים, נורו לעבר ישראל כ-850 רקטות. במהלך הלילה רקטה פגעה באופן ישיר  בכפר דהמש הסמוך ללוד, בפגיעה נהרגו אב, חליל עוד בן ה-52 ובתו בת נאדין עוד בת ה-16. בית החולים "אסף הרופא" דיווח כי במהלך הלילה אישה בת 67 לקתה הלילה בהתקף לב כתוצאה מחרדה ומתה בבית החולים.


(פגיעה ישירה בראשון לציון מליל אמש)

באזור השעה 03:00 נשמעו אזעקות במספר מקומות ברחבי הארץ בהם: באר שבע, תל אביב, חולון, רמת השרון, הרצליה, כפר סבא ועוד. אזרחים דיווחו על שמיעת פיצוצים לאורך הלילה, פגיעה ישירה נוספת בבית מגורים התרחשה בעיר יהוד, אין נפגעים בזכות ירידה למקלט של בני המשפחה, אך נזק רב נגרם. סך כמות ההורגים עקב ירי הרקטות לעבר ישראל הגיע ל-5 אנשים. 

צילום: מד"א

סיכום כמות הנפגעים עד השעה חצות של ליל אמש, החובשים והפראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים 46 פצועים, בהם 30 נפגעי גוף, מהם 2 קשה, אישה בת 81 עם פגיעה רב מערכתית, ואישה בשנות ה-30 עם רסיסים בפלג גופה העליון, 4 בינוני ו-24 קל שנפגעו מרסיסי רק"ק ושברי זכוכיות ו-16 פצועים שנחבלו בדרכם למרחב מוגן, בהם אישה כבת 50 במצב קשה עם חבלת ראש ו-15 קל. 43 נפגעי חרדה טופלו ע"י צוותי מד"א וחלקם אף נזקקו לפינוי להמשך טיפול. בנוסף, 46 פצועים שנפגעו בהפרות סדר וידויי אבנים טופלו ע"י צוותי מד"א, בהם גבר בן 56 שנפגע באורח קשה מאבן שנזרקה לעבר רכבו בלוד, 1 בינוני  ו- 44 במצב קל.
 

12.05.2021

1. סבבה לגמרי (ציוני)

מוחמד הורג מוחמד .

דווח על תגובה לא ראויה
12.05.2021

2. לא עצוב לי על האב ובתו (ע)

בטח פגע בהם באמצע הריקוד

דווח על תגובה לא ראויה
12.05.2021

3. אנו נלחמים על חיינו (מפוכח)

מזה שנים שאנשי אמת זועקים באוזני כל מי שמוכן לשמוע בישראל, את האמת המרה: (1) אין סיכוי אמתי לשלום עם הערבים בעזה וביהודה ושומרון בעתיד הנראה לעין ; (2) ה"דו-קיום" עם הערבים אזרחי ישראל הוא אשליה מסוכנת המסתירה מאחוריה שנאה יוקדת.
אבל ישראל אוטמת את אוזניה מלשמוע. ביהירות חסרת בסיס היא מתעלמת מאזהרות האמת ומתרפקת על הונאה עצמית.
ביד רכה והססנית, אפשרנו לאויבים מחוץ ומבית להתעצם במשך שנים ועתה הם מכים בנו בכל כוחם. מבחוץ כשלנו כישלון חרוץ בריסון מפלצת החמאס ובהגנה על אזרחי ישראל מפניה. מבפנים כשלנו בשמירת החוק והסדר ובהגנה על אזרחי ישראל מן הפרעות. עלינו להכיר בכישלונות האלה ולשנות כיוון.
אם ישראל חפצת קיום היא חייבת לפעול מיד במקביל בשני כיוונים:
(1) יש להכיר בכך שה"התנתקות" מעזה נכשלה כישלון חרוץ ומוחלט. זה היה מהלך שגוי לא פחות מהסכמי אוסלו. אין מנוס מחיסול מלא של כל הנהגת החמאס בעזה, בדגש בבכירים ביותר. אין לחדול מן הלחימה עד לחיסול כל ההנהגה של החמאס והשגת מיטוט מלא של יכולת שיגור הרקטות של החמאס.
(2) הכרזה על ממשל צבאי זמני בכל האזורים בישראל שבהם היו הפרות סדר משמעותיות מצד בני מיעוטים, ובכלל זה רמלה, לוד, עכו, ירושלים, חיפה, עירון, הנגב ועוד. הסרת הממשל הצבאי תבוא רק לאחר רגיעה מוחלטת וחיסול כל מוקדי התסיסה.
אם ישראל איננה חפצת חיים והיא נחושה בדעתה להתאבד, היא תמשיך במדיניותה הפחדנית והכושלת המסתתרת תחת שמות כמו "הכלה", "הסדרה", "איפוק" וכיוצא באלה שקרים. אם ישראל רוצה להמשיך להתקיים, היא תילחם על חייה עד חורמה. כדי לשרוד. כי אנחנו בסכנת חיים.
ובכן, ישראל, מה זה יהיה?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

הקורונה חוזרת? אלו הדברים שכן התגעגענו אליהם

קרא עוד