סגור

הרמטכ"ל: "הלוחמים סיכלו פיגוע שיכל להשפיע על מצב המדינה כולה"

הרמטכ"ל אביב כוכבי ביקר במוצב 'סאלם' את לוחמי מג"ב שחיסלו את שלושת המחבלים ומנעו פיגוע קטלני. כוכבי הביע את הערכתו ללוחמים והמפקדים ואמר: "הכול מתחיל בגישה מבצעית ובהערכות נכונה"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
כז באייר התשפא
,
09 במאי, 2021 16:06
הרמטכ"ל עם לוחמי מג"ב שחיסלו את המחבל

הרמטכ"ל עם לוחמי מג"ב שחיסלו את המחבלצילום: דובר צה"ל

ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי קיים היום (א') הערכת מצב מבצעית במוצב ׳סאלם׳ שבחטיבה המרחבית 'מנשה', ברקע האירועים האחרונים. לוחמי מג״ב סקרו בפני הרמטכ״ל על ניסיון פיגוע הירי שסוכל במוצב ׳סאלם׳.

הרמטכ״ל הנחה על תגבור גזרת יהודה ושומרון בשלושה גדודים נוספים, במטרה להעצים את המוכנות בתקופה הקרובה, בדגש על חיזוק ההגנה במרחב התפר.

בהערכת המצב השתתפו מפקד פיקוד המרכז, אלוף תמיד ידעי, מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף רסאן עליאן, מפקד אוגדת יהודה ושומרון, תת-אלוף יניב אלאלוף וראש המנהל האזרחי, תת-אלוף פארס עטילה.

"בזכות הלוחמים שכאן ובייחוד לוחמי משמר הגבול, מנענו פיגוע", אמר הרמטכ"ל כוכבי, "אצבע הלוחמים שלחצה על ההדק סיכלה פיגוע שהיה יכול להשפיע על המצב במדינה כולה. אני רוצה להביע את הערכתי ללוחמים, ולמפקדים שהכינו אותם למצבים מהסוג הזה. הכול מתחיל בגישה מבצעית ובהערכות נכונה. אוגדת איו"ש ופיקוד מרכז ערוכים היטב, ומבצעים מגוון רב של פעולות שבזכותן אנחנו מצליחים למנוע פיגועים ולשמור על ביטחונה של מדינת ישראל". 

כוכבי, בזירת הפיגוע

כוכבי, בזירת הפיגועצילום: דובר צה"ל

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

"ערוץ אפס" יורדת מהמסך לאחר חמישה פרקים בלבד

קרא עוד