סגור

פיגוע בבנימין - מחבלים ניסו לשרוף בית על יושביו

נס הלילה במאחז עוז ציון בבנימין: במהלך הלילה מחבלים השליכו בקבוקי תבערה לבית מגורים במאחז, שני בחורים נכוו ומצבם מוגדר קל

שירה שור, חדשות כיפה
יז באייר התשפא
,
29 באפריל, 2021 7:55

צילום: עוז ציון

נס הלילה (ה') במאחז עוז ציון בבנימין. מחבלים ערבים השליכו בקבוקי תבערה לבית מגורים במהלך הלילה, שני בחורים נכוו מהשריפה במאחז ומצבם מוגדר קל.

בבית ישנו באותה שעה ארבעה בחורים, וכאשר הבית החל לבעור, כתוצאה מהשלכת בקבוקי התבערה, הבחורים נאלצו לקפוץ מחלונות הבית החוצה. אחד מבקבוקי התבערה נחת בסמוך למזרון של אחד מהבחורים וגרם לכוויות ברגליו. בנוסף, שלושה מהם נפצעו משאיפת עשן. 

רב רשף מאור דבורי מפקד המשמרת שהיה במקום סיפר כי לוחמי אש מתחנה אזורית בנימין יצאו למקום. הצוות הראשון שהגיע זיהה שריפה בשטח פתוח הצמוד למבנים. לוחמי האש פעלו לכיבוי השריפה על מנת שלא תתפשט אל עבר המבנים הסמוכים. 

בקבוקי תבערה נוספים הושלכו גם מחוץ לבית ושריפה החלה לבעור גם בחצר הבית. סך הכל הושלכו לבית שלושה בקבוקי תבערה, ולחצר הבית לפחות שניים נוספים. כוחות כיבוי, צבא ומד"א הגיעו למקום, כיבו את השריפה וטיפלו בפצועים שלא נזקקו לפינוי. בתוך כך, כוחות צה"ל החלו בסריקות אחר המחבלים.

 

צילום: עוז ציון

צילום: עוז ציון

 

יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר הגיב להשלכת בקבוקי התבערה: "הפעם קרה נס אבל אין סומכים על הנס, בפעם הבאה הפיגוע עלול להיגמר ברצח. אעלה את הנושא בועדת חוץ ובטחון ואדרוש להרוס בתי מפגעים גם אם לא הצליחו בזממם לרצוח נפש. מדינת ישראל מאבדת את ההרתעה ותושבי מדינת ישראל משלמים את המחיר".

 

 

 

29.04.2021

1. מצפים לראות משפט דומא!!! (שלמה)

דווח על תגובה לא ראויה
29.04.2021

2. איפה זה מעוז ציון? (לוי)

סליחה על הבורות.
איפה זה בדיוק?

דווח על תגובה לא ראויה
01.05.2021

3. אין גדרות או שמירה לילית כמו בקדומים (למה)

רציתם להיות בטוחים בלי שמירה. אז אתם צודקים אבל נגמרו ימי האשמות. ממחר תפעלו כמו בקדומים ותעשו גדר או שמירה לילית... למה ? ככה

דווח על תגובה לא ראויה
03.05.2021

4. אין הרתעה . בכל תחום, לגופו של עניין . (שורש הבעייה . )

.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

"ערוץ אפס" יורדת מהמסך לאחר חמישה פרקים בלבד

קרא עוד