סגור

סמוטריץ': "הפסקת אש משמעה תבוסה"

יו"ר האיחוד הלאומי זועם על הדיווחים כי ישראל נענית להפסקת אש עם החמאס: "״חמאס חייב לדעת שעל כל ירי ועל כל פגיעה בריבונות יש מחיר בלתי נסבל מבחינתו. מה שצריך לעשות כרגע זה לכתוש אותו מהאוויר עוד עוד ועוד''

חדשות כיפה
יט באדר ב'
,
26 במרץ, 2019 16:00
בצלאל סמוטריץ

בצלאל סמוטריץ'. לא יהיה מנוס מלחזור לעזהצילום: אור אלכסנברג

הפסקת אש? לאחר ההסלמה אמש ברצועת עזה, התקיפות הישראליות ברצועה והירי של ארגוני הטרור אל יישובי העוטף, דווח בתקשורת הערבית כי נכנסה לתוקפה הפסקת אש, בשעה 22:00 בלילה. אף גורם ישראלי לא אישר את ההסכמות על הפסקת אש, אך נראה כי התקיפות משני הצדדים נעצרו. 

יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ', מס' 2 ברשימת איחוד מפלגות הימין, אומר בראיון בגלי צה"ל כי הפסקת אש עם חמאס תהיה מכה להרתעה הישראלית: "אסור לקבל בשום פנים ואופן הפסקת אש ברגע הזה. היא תהיה תבוסה שתתן מכה אנושה להרתעה הישראלית שאם נודה על האמת - שחוקה עד דק גם ככה".

תמונת ארכיון. רצועת עזה

תמונת ארכיון. רצועת עזהצילום: דובר צה"ל

עוד אמר סמוטריץ': "חמאס חייב לדעת שעל כל ירי ועל כל פגיעה בריבונות יש מחיר בלתי נסבל מבחינתו. מה שצריך לעשות כרגע זה לכתוש אותו מהאוויר עוד עוד ועוד. אני לא מתרגש מהפצצת הלשכה של הנייה. על כל טיל שנורה לעבר מדינת ישראל, לא משנה איפה הוא נופל, צריך להוריד 40 רבי קומות בעזה, מבני ממשל, בסיסי אימונים ובתים של בכירי חמאס''.

"חמאס צריך להבין שאנחנו נחושים. מדובר בארגון שמנהל מדינה וצריך לשמר לעצמו את יכולת המשילות, הנכסים ולדאוג לשרידותו. כשהוא יבין שהוא מאבד אותם אחד אחרי השני עד כדי איום על שרידותו - שם זה ייגמר.

סמוריץ' טוען כי בסופו של דבר נהיה חייבים לחזור לרצועת עזה: ''בטווח הבינוני, ברור שלא יהיה מנוס להיכנס בחזרה לעזה, ולפרק את כל הארגונים הסוררים מנשקם. אפשר לגלות אומץ, להיכנס פנימה ולעשות טיפול שורש, לקחת שם אחריות, לפתוח את שערי עזה, ולעודד הגירה מרצון״.

26.03.2019

1. בצלאל צודק, אסור לנצור את האש של צבאינו. (א)

דווח על תגובה לא ראויה
26.03.2019

2. אלוהים ישמור רוצים לאבד חיילים בשביל אגו? (אתה ממש מפגר !)

ילד חסר בושה
אתה באמת רוצה לגרור את ישראל למלחמה
כמה חוסר אחריות

דווח על תגובה לא ראויה
26.03.2019

3. "לאבד חיי חיילים" הוא מבין יותר טוב ממך, או שאולי עדיף לחכות לפריץ שידחוף אותנו לתאי גזים בתל אביב (חמי)

אל תבלבל ת'שכל ברור שצריך להילחם- זה כמו גידול סרטני! תילחם בו כשהוא קטן...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הקצינה עם אביה בבית הנשיא צילום: מארק ניימן, לע"מ

התרגשות בבית הנשיא: הקצינה המצטיינת נפגשה עם הוריה לאחר למעלה משנה

קרא עוד