סגור

הכירו את אביחי בוארון

בחירות 2015
כו בכסלו התשעה
,
18 בדצמבר, 2014 11:25
פרטי

פרטיצילום: פרטי

  • בן 41
  • מתגורר בעמונה
  • נשוי + 6
  • ראש פורום ישראל- המחנה האמוני חברתי בבית היהודי, מו"ל השבועון 'ישראלי' והמגזינים 'פנימה' ו'ילדים', יו"ר ומייסד תנועת 'מעייני הישועה' ופרויקט 'רבני קהילות'. עורך דין.

אני מאמין

מאמין בכוחה של הציונות הדתית להשפיע ולשנות את השיח הישראלי לכיוון אמוני, ערכי וחברתי יותר. אני מאמין שכפי שידענו להשתלב ולהוביל את הרמה הפיקודית בצה"ל, בכלכלה ובמסחר, אפשר לצקת בעם הנפלא שלנו את התכניים האמתיים בהם אנו מאמינים ועליהם התחנכנו מבלי לפגוע בזהות התורנית ובהשקפה בהם אנו דוגלים.

מה אני מתכוון לעשות בכנסת הבאה

להכווין את הנהגת המדינה בדרך הציונות הדתית, להפעיל את מלוא כובד המשקל להורדת יוקר המחייה בישראל, לייצוג ציבור הפריפריה בכנסת ישראל, לפעול להחלת ריבונות על יהודה ושומרון ולהסרת רעיון שתי המדינות האווילי מסדר היום, ולשאת בגאון את ערך התורה, ערך ההתיישבות , ערך קירוב הלבבות והורדת המחיצות בין חלקי העם.

עשיה ציבורית

בתשנ"ו השתתפתי בהקמת הישוב עמונה; בתש"ס הקמתי את תנועת 'מעייני הישועה'; בתשס"ג עזבתי את עבודתי כעו"ד והתמסרתי לפעילות הסברה יהודית במסגרתה הקמתי רשת של 100 עמדות הסברה בפריסה ארצית; בתשס"ו עמדתי בראש המאבק בעמונה; בתשס"ט גיבשתי קבוצה של עשרות משפחות יהודיות שגאלו את שכונת המגורים הנטושה נוף ציון במזרח ירושלים ומנעתי נפילתה ומאות דונמים סביבה בידיים סעודיות. בתשע"א הרחבתי את כלי התקשורת בבעלותו ומלבד השבועון 'ישרלי', התחלתי להוציא את מגזין 'פנימה' - כיום מגזין הנשים המוביל במגזר הדתי-לאומי אליו צורף לאחרונה המגזין 'ילדים'; באותה שנה התחלתי לשלוח בשכר רבנים צעירים ציוניים - יזמים רוחניים-חברתיים לכ-40 קהילות ברחבי הארץ.

תומכים

ברוך השם ישנם תומכים רבים מכיוונים שונים. מלבד זאת, אני עומד בראש פורום ישראל- המחנה האמוני חברתי בבית היהודי שבו שותפים בין היתר רבנים ואישי ציבור ידועים בהם הרב מנחם בורשטיין, הרב ד"ר אליהו זיני, הרב בן ציון אלגזי, ישראל זעירא, רובי פלח, אלידע בר שאול, ד"ר חנה קטן, עו"ד דורון ניר צבי, דוד שריקי ועוד כאשר מדי יום מצטרפים גורמים נוספים.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו וגנץ במליאה צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

גנץ בשיחות סגורות: "אני לא מפלג בשביל לשלוט ולא משניא בשביל לחזק את הבייס שלי"

קרא עוד