סגור
חדשות כיפה

ארדן: "לא נאפשר הקמת מסגד נוסף בהר הבית"

השר לביטחון פנים התייחס למתיחות בהר הבית בעקבות פתיחת מתחם באב א-רחמה ואמר: "לא נאפשר שום שינוי בהר הבית והקמת מסגד נוסף, לא בשער הרחמים ולא בשום מקום אחר על ההר"

תפילה מוסלמית מחוץ להר הבית

תפילה מוסלמית מחוץ להר הביתצילום: פלאש 90. הדס פרוש

השר לביטחון פנים גלעד ארדן אמר היום (ה') כי לא יאפשר שום שינוי בהר הבית והקמת מסגד נוסף, "לא בשער הרחמים ולא בשום מקום אחר על ההר", אמר ארדן. בטקס חילופי מפקדי אגף התנועה פנה ארדן למפקד מחוז ירושלים במשטרה, דורון ידיד, והוקיר את עבודתו "הנחושה והרגישה", זאת על רקע המתיחות הנמשכת בימים האחרונים.

השר גלעד ארדן

השר גלעד ארדןצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

פעילי ארגוני המקדש ערכו הבוקר ביקור מחאה במתחם, כשבתגובה לביקור היו גם קריאות של פלסטינים לעלייה המונית למקום. אל המתחם הגיעו עשרות של פעילים בכמה קבוצות, המלווים על ידי המשטרה. בתגובה לתפילת המחאה של פעילי המקדש, פתחו אנשי "שלום עכשיו" במחאה בשער המוגרבים, כשהם אוחזים בשלטים: "משוגעים רדו מההר - אתם מסכנים את כולנו".

בואו לבחור את אנשי השנה שלכם
14.03.2019

1. פסח בפתח (אלי)

כך כותב החזון איש (אהע"ז ס"ב ) "לכן בזמן הזה אי איתיהיב רשות להקריב קרבן פסח - אין לבטלכך כותב החתם סופר "לבקש משרי ירושלים ליתן רשות להקריב" שכן "הוא קפדן גדול כי ההוא אמר לבל יקרב שם מי שאינו מאמונת ישמעאל כי שם נבנה בית עבודה שלהם ואומרים שאבן שתייה באמצע הכיפה ההיא ולא יקרב שם איש זר שאינו מאומנתם".

דווח על תגובה לא ראויה
17.03.2019

2. פסח בפתח (אלי)

כך כותב החזון איש (אהע"ז ס"ב ) "לכן בזמן הזה אי איתיהיב רשות להקריב קרבן פסח - אין לבטל כך כותב החתם סופר "לבקש משרי ירושלים ליתן רשות להקריב" שכן "הוא קפדן גדול כי ההוא אמר לבל יקרב שם מי שאינו מאמונת ישמעאל כי שם נבנה בית עבודה שלהם ואומרים שאבן שתייה באמצע הכיפה ההיא ולא יקרב שם איש זר שאינו מאומנתם".
חיוב על כל אחד ואחד מעם ישראל להביא קרבן פסח במועדו והוא בחיוב כרת! מי שלא מצביע זהות מצביע לבטל הקרבת קרבן פסח השנה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יו"ר ימינה איילת שקד צילום: פלאש 90, גילי יערי

בימינה מגיבים: "נתניהו במסע לחיסול הציונות הדתית"

קרא עוד