סגור
חדשות כיפה

"ארגון נשים קיצוני מעודד ילודה בניגוד לחוק"

תנועת 'חזון' יוצאת בסרטון חדש לכבוד חג הפסח, המנסה לדמות איך היו נראות פעולותיהן של שפרה ופועה, המיילדות העבריות במצרים, בעידן של התקשורת העכשווית והארגונים הקיימים כיום. צפו

המיילדות העבריות

המיילדות העבריותצילום: shutterstock

לקראת חג הפסח מוציאים בתנועת חזון סרטון חדש בו הם מציגים מה היה קורה אילו ארגונים וגופי תקשורת שונים היו קיימים בתקופה שבה עם ישראל עוד היה משועבד במצרים, ומה הם היו אומרים באותם הימים. 

הסרטון נפתח מתוך ציטוט מספר שמות בו אומרת התורה "ויאמר בילדכן את העבריות וראיתן על האבנים אם בן הוא והמתן אתו ואם בת הוא וחיה". לאחר מכן מגיע ציטוט, כביכול מעיתון הארץ, בו נכתב "חשד לפלילים: ארגון נשים קיצוני מעודד ילודה בניגוד לחוק המצרי". כמו כן, מובא ציוץ לכאורה מהטוויטר של התנועה הרפורמית בו נכתב "בכוונתנו לעתור לבג"צ כנגד המונופול של הנשים החרד"ליות שפרה ופועה על חדרי הלידה". 

בהמשך הסרטון מופיע פוסט פיקטיבי שנכתב מטעם הקרן החדשה לישראל בו נכתב "סוף לאיום הדמגורפי! אנו מברכים את הנשיא פרעה על החלטתו האמיצה! הילודה המוגזמת של הנשים היהודיות עלולה לסכן את היותה של מצרים מדינה דמוקרטית". כמו כן, מביאים בסרטון, מאמר דעה שנכתב כביכול באתר מאקו בו נכתב "לא ניתן למיילדות קיצוניות וחשוכות לסכן את החברה הישראלית! יש דרכים נוספות להביא ילדים לעולם". 

עוד מביאים בתנועת חזון בסרטון כתבה פיקטיבית מערוץ 12 בה נאמר "בעקבות תחקיר חדשות 12: היועמ"ש הורה למשטרה לפתוח בחקירה כנגד המיילדות העבריות". כמו כן, מביאים בסרטון מודעה על הפגנה מול ביתן של המיילדות בה נכתב "החל ממוצ"ש: מאות מפגינים מול ביתן של שפרה ופועה".

בסוף הסרטון מביאים בתנועת חזון את הפסוק הבא לאחר הפוסק שאיתו פתחו את הסרטון. "ותיראן המילדת את האלהים ולא עשו כאשר דבר אליהן מלך מצרים ותחיין את הילדים", וכן את הכיתוב "שפרה ופועה: האומץ להיות נורמאלי".

הסרטון מגיע כחלק מקמפיין רחב שהוציאו בתנועה בחודשים האחרונים במטרה להציב סדר יום יהודי במדינה. בתנועת חזון מציגים באמצעות הסרטון את הקרבת הנפש שהקריבו המיילדות העבריות ואת האומץ שהיה להן, על מנת לשמור על ההלכה ולא להיכנע למי שמנסה לעצור בעדן. כך, על אחת כמה וכמה במדינה יהודית, מבקשים בתנועת חזון לחזק את היהדות במרחב הציבורי ולא לפגוע בה.

עקבו אחרינו בטוויטר
17.04.2019

1. פעילות ארגון חזון ממונת על ידי הקרן החדשה להשמדת ישראל (יריב)

כל מטרת הפעילות לפגוע פגיעה אנושה בפעילות ארגון חותם אשר רק הוא כולל את כל החלקיםהיותר בריאים שבאומה הישראלית ופועל במרץ למען הפסקת ביזוי הכותל וקיום הלהטבים.לארגון חותם יש צורך בכספים רבים לצורך עבודת הקודש שלו ומטרת ארגון חזון לגזול כספים אלו

דווח על תגובה לא ראויה
17.04.2019

2. ועוד בנושא... (יריב)

נושא המאבק בכל התופעות השליליות הנוראות כמו קיום הלהטבים והזוועות שמחוללים הרפורמים בכותל נמצא בטיפול בלעדי של ארגון חותם הכולל בתוכו את כל הצדדים היותר בריאים שבאומה הישראלית. והנה באו להם שועלים קטנים מחבלים בכרמים איזה ארגון קיקיוני חדש שאין ספק שכל מטרתו לפגוע בארגון חותם ובכסים המגיעם לו על פעולתו. אין ספק כי הקרן להשמדת ישראל וארגוני הרפורמים עומדים מאחורי פעילות זו שכל מטרתה להמעיט מפעילות ארגון חותם אשר הוא ורק הוא זכאי לפעול בנושאים אל

דווח על תגובה לא ראויה
17.04.2019

3. למה פרסמים פעילות כזו שמלעחגה על עבודת הקודששל ארגון חותם? (מתנחל מגב ההר)

דווח על תגובה לא ראויה
17.04.2019

4. למה פרסמים פעילות כזו שמלעחגה על עבודת הקודששל ארגון חותם? (מתנחל מגב ההר)

דווח על תגובה לא ראויה
17.04.2019

5. איזה שטויות (סרטון מטומטם)

פשוט נונסנס פתטי. באיזה עולם זה איכשהו מתקבל להשוות את פרעה שממית תינוקות לפמיניזם ישראלי? מטומטמים

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2019

6. פרובוקציה הבאה לפגוע בארגון חותם. למה פרסמים את הסרט הדוחה הזה. (חגית המגיבה)

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2019

7. אוי לביזוי ויציאה נגד תלמידי החכמים של ארגון חותם. חזון שייך לקרן החדשה ומטרתו להוציא כספים מארגון חותם (יוחנן)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המופע שבוטל צילום: צילום מסך

דני רובס: נקלעתי לוויכוח שלא מרצוני

קרא עוד