אראל סג"ל התנצל על הטענות נגד רביב דרוקר

עיתונאי גלי צה"ל פרסם בתכניתו הבהרה, לפיה אין לו הוכחה לכך שדרוקר ניסה למנוע מתא"ל וינטר להתמנות למח"ט גבעתי ממניעים אידיאולוגים, "מדובר בפרשנות שלי לדברים, ואין לי כל ראיה למניע האידיאולוגי". חדשות 10: "ההבהרה במקומה".

משה ויסטוך
כא באב התשעז
,
13 באוגוסט, 2017 16:30
אראל סגל

אראל סגלצילום: צילום מסך מיוטיוב

אראל סג"ל פרסם היום (ראשון) בתכנית בגלי צה"ל התנצלות, על כך שלפני מספר חודשים הוא טען מעל גלי האתר כי רהעיתונאי רביב דרוקר ניסה להפליל את תא"ל עופר וינטר מטעמים אידיאלוגיים.

"לפני מספר חודשים", אמר סג"ל, "פרסמנו כאן בתוכנית טענות כנגד חדשות 10 ורביב דרוקר בקשר לקידומו של תא"ל עופר וינטר לתפקיד מח"ט גבעתי".

בהמשך הוא אמר כי "לאחר שיח שהתנהל בין הצדדים אני מבקש להבהיר כי בהתייחס לטענה כי דרוקר ניסה להפיל את מח"ט גבעתי מטעמים אידיאולוגיים, מדובר בפרשנות שלי לדברים, ואין לי כל ראיה למניע האידיאולוגי".

מחדשות 10 נמסר בתגובה כי הם מקבלים את ההתנצלות וכי הם אינם מתכוונים להמשיך את ההליך המשפטי נגד סג"ל, "ההבהרה במקומה, ואנו שמחים שלא נדרשנו להגיע להכרעה של בית משפט אל מול כלי תקשורת אחר".

כזכור בדצמבר האחרון, ראיינו סג"ל וריקלין את עו"ד עודד סבוראי שסיפר להם כי בשנת 2012, בזמן שוינטר פיקד על החטיבה הצפונית באוגדת עזה והיה מומד לתפקיד מח"ט גבעתי, שלח רביב דרוקר תחקירן מטעמו במטרה לקשור את הקצין לתקרית שבה לכאורה נורה ילד פלסטיני תמים במהלך לחימה. ערוץ 10 איימו בתביעת דיבה וכעת באה ההבהרה של סגל.

15.08.2017

1. זה יפה ומכובד. (להתנצל ולהגיד טעיתי)

דווח על תגובה לא ראויה
18.08.2017

2. עבור מה התנצל ארל סג"ל... כי יש מקרים שדוקר זכאי לגינוי עבור עלילת דם כלפי חף מפשע.. (בוריס ד)

למה התנצל.. דרוקר כותב דברים מגמתיים... כאילו שלמו לו עבור שקר.... במקרה של זיכוי אנס... הוא השמיץ אישה שנפגעה והדביק כלפיה רושם שווא של נסיון סחיטה... בנגוד שילד שלה נפגע מאנס... בהופעתו פומבי הוא יראה את עצמו כאיש תקשורת מושחת... איני יודע על מה בדיוק התנצל ארל סג"ל... אלא לדרוקר יש רקורד של סלפן... אני מוכן להוכיח לו שהוא ניצל מעמדו וטלויזיה ציבורית להטעיה של ציבור.. לפחות במקרה שציינתי... כי מה שטוען שפטל לזיכוי מרשו ששילם לו מיליון עבור סיפור מוכה, - חייבים לבדוק תחת מיקרוסקופ. כמו במקרה של זיכוי פושע נאצי דמייניוק.. גם במקרה הנ"ל הוא הצהיר שפעל ביושר... אז הוא "הצליח" להביא לזיכויו של פושע מלחמה, נאצי, שבמו ידיים התעלל ורצח מאות יהודים...
תלוי על איזה מקרה של דרוקר ארל סג"ל מתנצל...
כי דרוקר הוכיח שמוכן לסלף ולטעות ציבור... במקרה שציינתי, כי דוגמה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בחר באופציה היחידה שנותרה לו. גנץ צילום: פלאש 90, גילי יערי

הברירה היחידה של גנץ, המלכוד של בנט

קרא עוד