חדשות כיפה

אלעזר שטרן: "צריך להתחשב בבחורי הישיבות"

חבר הכנסת בהודעה מפתיעה: "אם אני מפקד במחלקה של בני ישיבות הייתי שם שם מדריך צניחה" 

ח"כ אלעזר שטרן

ח"כ אלעזר שטרןצילום: יונתן סינדל פלאש 90

חבר הכנסת אלעזר שטרן התייחס למהומה סביב סערת החיילים שהסתובבו למראה מדריכת הצניחה שלהם. 

שטרן הסביר בדבריו כי שלושה מהחיילים אכן פנו למפקדם שלא להביט במדריכה. לאחר שהמפקד נעתר לבקשה, הצטרפו אליהם יתר חברי המחלקה שהתביישו לבקש שלא להביט בה. 

חבר הכנסת טען כי הדברים הללו "מביישים את בחורי הישיבות" והתנגד בכל תוקף לסירובם להסתכל במדריכה. אך סייג את דבריו ואמר שאם ניתן ואפשר להתחשב בבחורים מן הראוי לעשות זאת. 

חבר הכנסת מוטי יוגב הגיב גם הוא על המקרה ואמר: "מקרה החיילים הצנחנים שהעדיפו להתאמן לצניחה ע"י מדריך ולא על ידי מדריכה הוא עוד הוצאת דברים מהקשרם של מסיתים ומחרחרי ריב. העובדות הן כפי הנראה שהחיילים נשאלו - ולא שביקשו - וגם אם היו מבקשים, היה זה דבר לגיטימי. זאת למרות שבאופן אישי, אימנה אותי מדריכה ביום העצמאות האחרון".

הדברים של שטרן באו לאחר התבטאויות רבות המערכת הפוליטית. דובר צה"ל גיבה את החיילת בטענה שמי שלא מוכן להביט באישה לא יהיה לוחם טוב. יאיר לפיד הוסיף לדברים וטען כי זהו מרד. 

מנגד איגוד ישיבות ההסדר טענו כי הפרסומים בדבר שיקרים ולא היו דברים מעולם. ח"כ סמוטריץ תקף את הודעת דובר צה"ל וטען כי חיילי ישיבות ההסדר הם הלוחמים הטובים ביותר. 

המערכת הפוליטית כמרקחה. 

08.08.2018

1. והיה ביום ההוא ועננים טיבעם בארץ ואיתם אלוה (עידן הנבואה)

כתוב הרי שבעתיד יבוא האבסורד הנה לכם זה כבר היתחיל. זה במיוחד לדתיים. אז יש לעכל. חחחחח. אני מעריכה את הטייסות קרב בתור אישה מקנא בהם אפילו. ואוו. הבעייה שלי לא פה אלא שאין לנו בסיס מוסרי כה כואב מפחיד. לחרדים אתם פשוט לא ראלים. הפכתם גרורה של השמאל במקום להביא שליטה של אמונה. אם הייתם מיתחברים לאדמה כבר מיזמן הייתם מיתגייסים. אני מפרשת את אמונת הוריי את המשכה בנבואה. מאחר שהנבואה גם נשים יש בה הרי זה ניפלא. אסע בזמן התנכי בחגורת התנך אל אלוהי המתוק הקסום הניפלא מיכל ואשאף להוריד שמים לארץ ממש כמו בתנך.

דווח על תגובה לא ראויה
15.08.2018

2. מה זו הכתבה המשונה הזו (יהודי פשוט)

מירב את כותבת כתבות מיותרות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב אלדד יונה צילום: באדיבות המצולם

תצווה- מהם ה"אורים ותומים"?

קרא עוד