הפצוע האנוש בפיגוע: הרב אחיעד אטינגר

הרב אטינגר, מעלי, אב ל-12 ילדים, נפצע באורח אנוש בפיגוע הירי ליד אריאל. במשפחתו מבקשים להתפלל לרפואתו

חדשות כיפה 17/03/19 12:52 י באדר ב'

הפצוע האנוש בפיגוע:  הרב אחיעד אטינגר
הרב אחיעד אטינגר, צילום: נדב גולדשטיין/TPS

הותר לפרסום כי הרב אחיעד אהוד (47) בן כרמית מהיישוב עלי, נפצע באורח אנוש בפיגוע הבוקר בשומרון. הרב אטינגר הוא אב ל-12. במשפחתו מבקשים להתפלל לרפואתו. בפיגוע נרצח אדם נוסף ואדם אחד נפצע באורח קשה מאוד הובא לבית החולים. 

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי, ככל הנראה, לפני זמן קצר מגיע מחבל לצומת אריאל, דוקר חייל וחוטף את נשקו ובורח מהמקום ברכבו לכיוון צומת גיתי אבישר, שם ככול הנראה יורה מתוך הרכב וממשיך לכיוון ברקן. 

לאחר הפיגוע הרצחני בצומת אריאל, כוחות מיוחדים של צה"ל שב"כ והמשטרה הוזעקו לכפר בורוקין הסמוך לזירה על מנת לסייע במצוד אחר המחבל שהתחבא, ככל הנראה, באחת החנויות הסמוכות.

שפי פז, מובילת מאבק דרום תל אביב, הצטערה לשמוע על פציעתו של הרב אטינגר: "הרב אחיעד אטינגר הוא בשבילי החיבור בין דרום תל אביב להתיישבות ביהודה ושומרון, בין חילוניים לדתיים, בין שני עולמות כל כך שונים שהתחברו בדרך שהיא כמעט פלא. הישיבה שהוא מוביל ומנהל בנווה שאנן היא נווה מדבר למעט התושבים שנשארו שם, ובית פתוח לנו, הפעילים. אתמול בלילה היו מהומות בנווה שאנן. היום בבוקר הרב אטינגר נפצע בפיגוע בשומרון. ואין סמלי יותר מהכאב המשתק על אדם שעשה את החיבור הזה. אנו מתפללים עבורו ומקווים להחלמתו המלאה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר