אחדות בנס ציונה - הבית היהודי והליכוד ירוצו יחד

איחוד כוחות נוצר השבוע בנס ציונה כשמועמד הליכוד אלי קעטבי החליט לחבור לחבר המועצה הוותיק יצחק כהן ולרשימתו הבית היהודי והם ירוצו יחדיו ברשימה מאוחדת למועצה

חדשות כיפה 28/08/18 14:58 יז באלול התשעח

אחדות בנס ציונה - הבית היהודי והליכוד ירוצו יחד
אחדות בנס ציונה, צילום: יח"צ

כבר שנים שמדברים במערכת הפוליטית הארצית על חיבור מתבקש בין רשימות הבית היהודי והליכוד כך שירוצו יחדיו ברשימה ימנית-מסורתית לכנסת, אך בינתיים ללא הצלחה. עתה יש מי שהבינו שהשלם גדול מסך חלקיו ולפחות ברמה המוניציפלית הצליחו רשימות הבית היהודי והליכוד ליצור איחוד גדול שעשוי להוביל את שתיהן יחדיו לרשימה גדולה ומשפיעה במועצת העיר.

את הרשימה המשותפת יוביל, כפי שצוין, חבר מועצת העיר מטעם הבית היהודי יצחק כהן וכמספר שתיים שלו יכהן נציג הליכוד אלי קעטבי.

הרכב הרשימה כולה טרם פורסם, אך במטה המאוחד כבר מציינים כי עוד צפויים שיתופי פעולה נוספים, על מנת ליצור את הרשימה המגוונת והמייצגת ביותר את כלל תושבי נס ציונה, תוך אחדות מלאה למען כל תושבי העיר.

כהן, בעל משרד מצליח להנהלת חשבונות אשר כיהן בעבר במקביל כסמנכ"ל כספים בחברות גדולות ואף שימש במשך 8 שנים כמבקר חשבונות במשרד האוצר. מביא איתו ניסיון רב מהמגזר הפרטי והציבורי בתחום הניהול והכספים, כאשר יחד עם ניסיונו בן עשרים השנים בעשייה הציבורית כל אלה סייעו לו רבות בקידום האג'נדות והנושאים הקרובים לליבו של ציבור מצביעיו.

בין היתר קידם כהן את תחום מורשת ישראל עליו היה אמון בקדנציה האחרונה והביא לנס ציונה עשרות הרצאות, מופעים ואירועי תרבות נוספים המותאמים לכלל גווני הציבור בעיר.

בנוסף על כך, קידם כהן את שיפוץ והרחבת בית הספר הממ"ד רעות ואף סייע במגוון רחב של דרכים לבתי הכנסת בעיר החל מקידום תקציבים לפעילות תורנית-חברתית וכלה במימוש ניסיוני הפיננסי הרב לטובת סיוע אישי בהכנת דו"חות ומאזנים, ללא עלות כמובן, עבור המוסדות שנזקקו לכך.

כהן, אשר נושא החינוך קרוב לליבו במיוחד, הן בשל היותו יו"ר ועד ההורים הבית ספרי של ילדיו בעבר והן באופן אישי יותר, כבעל ואב למורות בשירות הציבורי, מתכנן להתמקד בתחום מורשת ישראל והחינוך גם בקדנציה הבאה.

"נושא החינוך קרוב מאוד לליבי," אומר כהן, "הקמתי עמותת 'יום לימודים ארוך' ראשון בנס ציונה, מה שהיווה לאחר מכן מודל עבור בתי הספר האחרים בעיר, ובקדנציה הקרובה אני מתכנן להמשיך ולפתח את תחומי החינוך, יחד עם הסיוע לבתי הכנסת, מורשת ישראל והפולקלור היהודי לכלל האוכלוסייה בעיר" הוא מוסיף.

"בנוסף, חשוב לי להדגיש שכפי שפעלתי עד היום, אינני מתכוון להסתגר ב-4 אמות של המגזר הדתי-מסורתי. אני מתכוון לקדם ולתמוך בתוכניות הדיור שיקדם ראש העיר, כל ראש עיר שייבחר, עבור הציבור הצעיר בנס ציונה. אני רואה חשיבות רבה בעזרה לזוגות צעירים בני המקום ובשינוי מגמת הבנייה בעיר, חזרה לבניית דירות 3 חדרים, כך שיהיה יותר קל לצעירים, לילדים שלנו, לקנות פה דירה ולהישאר לגור בנס ציונה."

כשנשאל כהן על המטרות אותן הוא מסמן לחמש השנים הקרובות מציין כהן בראש ובראשונה את רצונו העז בקידום הקמת חטיבת ביניים דתית-אזורית צומחת בנס ציונה, כשהוא לא מסתיר את כוונתו להפוך אותה עם הזמן לבי"ס תיכון, אשר יוכל לתת מענה לצורך המתבקש בציבור הדתי והמסורתי בעיר.

"על ראש העיר שיבחר מוטלת האחריות לתקן את העוול רב השנים שנגרם לילדי הציבור הדתי והמסורתי בעיר שנאלצים לכתת רגליהם לערים סמוכות על מנת ללמוד בבית ספר המתאים להם. הגיע הזמן לפתור את התקלה הזו אחת ולתמיד" מסכם כהן.

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר