חדשות כיפה

אזריה מודה לרמטכ"ל ומדגיש: "הקם להורגך השכם להורגו"

הרמטכ"ל החליט להמתיק את עונשו בארבעה חודשים ולצד התודה על "מידת החסד והרחמים" מדגיש אזריה בתגובה להחלטה: "אני שב ואומר כי פעלתי מתוך תחושת סכנה בזירת הפיגוע בחברון, מול מחבל שפל שבא לרצוח"

אלאור אזריה

אלאור אזריהצילום: פלאש 90

אלאור אזריה מגיב אחר הצהריים להודעת הרמטכ"ל כי יקצר את עונשו בארבעה חודשים.

אזריה אמר בתגובה ראשונה: "אני מודה לרמטכ״ל על קיצור העונש. הוא החליט על כך במידת החסד והרחמים, מידה שהקדוש ברוך הוא נתן בכל אחד ואחת מאיתנו. עם זאת, מצר אני על כך שהפרקליטות הצבאית המליצה לרמטכ״ל שלא לקצר את עונשי ולו ביום אחד. באויבינו, יש לזכור, אין שום חסד ושום רחמים, הם תאבי רצח ומלאי שנאה. אני שב ואומר כי פעלתי מתוך תחושת סכנה בזירת הפיגוע בחברון, מול מחבל שפל שבא לרצוח - והבא להורגך השקם להורגו", הוסיף אזריה.

עוד הכיב החייל המרצה את עונשו: "אנו מלאי חמלה, מקדשים את החיים ורודפי שלום - ואויבינו תאבי דם יהודי, זאת המציאות. ואחרי הכול אמשיך לרצות את עונשי בראש מורם ואתפלל לבורא עולם, מתיר האסורים, שאשוב הביתה במהרה לחיק משפחתי האהובה. אני שב ומודה לעם ישראל על התמיכה לאורך כל הדרך".

הרמטכ"ל רב-אלוף גדי אייזנקוט, קיצר את עונשו של אלאור אזריה, לוחם כפיר שהורשע בהריגת מחבל, בארבעה חודשים לאחר שהוגשה לו בקשת החנינה. בכך עומד כעת עונשו 14 חודשי מאסר בפועל.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

זמורה ובעלה צילום: באדיבות המשפחה

14 שנות מאסר למחבל שדקר את נירית זמורה

קרא עוד