איבדו את ילדיהם ועכשיו הם מבקשים - שמרו על הילדים

בין סממני הקיץ העצובים, גם ריבוי אסונות בהם מעורבים ילדים. כעת, הורים שאיבדו את ילדיהם בנסיבות אלו, יוצאים בקמפיין משותף למניעת האסון הבא

חדשות כיפה
כד באייר התשעט
,
29 במאי, 2019 11:14
מתוך הקמפיין

מתוך הקמפייןצילום: צילום מסך

תאונות ילדים קורות לצערנו במשך השנה כולה, אך הקיץ מביא איתו סכנות נוספות. חופשת בית הספר, והיציאה מהשגרה, מהווים קרקע נוחה למקרים נוספים. מטביעות בבריכה וים, תאונות אופניים, שכחת ילדים ברכב, ועד למקרים המתרחשים בעקבות פעילות להפגת השעמום, כמו במקרה של רוי מעוז, אשר קיפח את חייו במהלך "משחק אומץ".

כעת, אמו - בקי מעוז והורים נוספים אשר איבדו את היקר להם מכל, יוצאים בקמפיין משותף ומבקשים, "אל תגידו, לי זה לא יקרה". לדבריה: "רוי עשה זאת כמה פעמים, אך בפעם הזו הוא פשוט מעד ונפל..משחקי האומץ האלה בעצם מגדירים מי חזק, מי גבר..זה יכול לקרות לכולם".

29.05.2019

1. קורע את הלב (...)

שהקב"ה ישלח לכם נחמה אמיתית וכח נפשי... רק הוא יכול

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

2. אם אתם אוהבים את יקירכם - אל תכניסו אותם לבית אבות (יודע דבר)

שמעתם על בית פיטום לקשישים או מה שמוכר לכם כבית אבות ?
(פיטום כפוי הינו תהליך האבסה כפויה, לרוב בעופות אך היה קיים גם בבני אדם). קשישים רבים המגיעים לבתי האבות, מגיעים למעשה לבית פיטום. מרגע הגעתם, הם מוכנסים למשטר כפייתי של האכלה, שינה ותרופות, שבאמצעותו מצליח בית האבות לשמור אותם חיים, שמנים, מבולבלים (מתרופות יתר) ולגבות מהם ומבני משפחותיהם ימבכסף. בני אדם רבים מאוד שנמצאים בבתי הפיטום האלה, לא היו צריכים להיות מזמן בין החיים. המכונה הזו לגביית מיליונים, הולכת ומתרחבת רק בגלל בורותו של הציבור. אם אתם אוהבים את יקירכם, אל תכניסו אותם לשם, שימרו אותם בבית עם מטפל צמוד ותנו להם להיפרד מן העולם בכבוד ולא בכפיה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

משגיח במסעדה. למצולמים אין כל קשר לכתבה צילום: פלאש 90. Johanna Geron

ארגון ליב"ה: בגל הקורונה הראשון כשרות הרבנות דווקא התחזקה

קרא עוד