חדש על המדף ספר ילדים חדש ועצות חינמיות מהמיליארדר המפורסם

שני ספרים חדשים יגוונו לכם את שבוע הספר, ויעניקו שעות של הנאה למבוגרים ולילדים כאחד. סדרת ספרי הרפתקאות חדשה ומצחיקה וגם עצות ודברי חוכמה מפיהם של גדולי המנכ"לים, המייסדים ומשני העולם

חדשות כיפה חדשות כיפה 19/06/24 13:43 יג בסיון התשפד

ספר ילדים חדש ועצות חינמיות מהמיליארדר המפורסם
ספרים על המדף, צילום: shutterstock

סדרת ספרי הרפתקאות חדשה ומצחיקה: קיד נורמל

למרף קופר יש בעיה. בית הספר החדש שלו סודי ביותר, ומוזר במיוחד. חבריו לכיתה יכולים כולם לעוף או לשלוט במזג האוויר או להעלות באוויר סוסים זעירים מאוויר. ומהי המיומנות יוצאת הדופן של מרף? אה, כן - אין לו. באותה מידה שאין נבלי-על מתקוממים שאורבים בקרבת מקום, מוחותיהם גועשים בתוכניות מרושעות. יש!? ימין. אוקיי, אז... הגיע הזמן שילד נורמלי יהפוך לגיבור. הספר, שנכתב על ידי גרג ג'יימס וכריס סמית' ואוייר על ידי אריקה סלסדו, מתאים לילדים בגילאי 8 ומעלה. הוצאת ספר לכל/88 שקל.

קיד נורמל |

קיד נורמל | צילום: הוצאת ספר לכל

ספר חדש למילארדר ואחד המשקיעים המצליחים בהיסטוריה דיוויד מ.רובינשטיין: כיצד להנהיג

כיצד להנהיג |

כיצד להנהיג | צילום: הוצאת אור עם

לאורך השנים האחרונות, שוחח דיוויד מ. רובינשטיין עם המנהיגים המבטיחים והידועים ביותר בעולם על מי שהם ועל הגורמים להצלחתם. הספר כיצד להנהיג מזקק את השיחות הללו והופך את הספר הזה למדריך חשוב וחיוני למנהיגות.

הספר מפרט את עצותיהם ואת דברי החוכמה של מנכ"לים, נשיאים ודמויות מופת מעולם העסקים, הבידור והממשל (וורן באפט, ג׳יימי דיימון, קריסטין לגארד, קן גריפין), עולם הטכנולוגיה (ג'ף בזוס, ביל גייטס, אריק שמידט, טים קוק (עולם הבידור (אופרה וינפרי, לורנה מייקלס, רנה פלמינג, ון־ון מה), עולם הספורט (ג׳ק ניקלאוס, אדם סילבר, פיל נייט, מייק ששבסקי) אנשי ממשל (הנשיאים לשעבר ביל קלינטון, ג׳ורג וו. בוש, השופטת רות ביידר גינזבורג, ננסי פלוסי) ורבים אחרים.

הספר כיצד להנהיג מביא את סיפוריהם יוצאי הדופן של אנשי חזון אלה. באמצעותו תוכלו לגלות כיצד כל אחד מהם התחיל, כיצד הם מקבלים החלטות, ואיך הם מתמודדים עם כישלון, עם חידושים, עם שינויים ועם משברים. לימדו מניסיונם העשיר בשנים כחלוצים בתחומם. הוצאת אור-עם/128 שקל.