לוח תכנון לחופש הגדול 2023: כך תעבירו את החופש בשלום

החופש הגדול עוד רגע כאן, זה הזמן להכין לוח שנה לחופש הגדול. הכנו עבורכם לוח שנה מיוחד שתוכלו להדפיס, יחד עם משימות מגוונות שתוכלו לעשות עם הילדים בחופש בתקווה שתעברו את החופש בשלום ובכיף. בהצלחה

חדשות כיפה חדשות כיפה 27/06/23 15:11 ח בתמוז התשפג

לוח תכנון לחופש הגדול 2023: כך תעבירו את החופש בשלום
יש פתרון גם לטאבלט והסלולר של הילדים, צילום: shutterstock

החופש הגדול הגיע. הילדים מחכים לו כל השנה, ההורים קצת פחות, אך כולם מסכימים פה אחד שמדובר בהרבה מאוד זמן להעביר ביחד. גם אם אתם שולחים את הילדים לקייטנות שמסתיימות לקראת אוגוסט, עדיין נותר לכם חודש נוסף למלא בפעילויות ואטרקציות. כדי לסדר את הזמן שלכם ולוודא שיש לכם תעסוקה הולמת לכל יום במהלך החופש הגדול, כדאי לכם להתכונן קצת מראש.

לוח החופש הגדול של כיפה יעזור לכם לנהל את הפעילות לילדים 

בדיוק לשם כך הכנו עבורכם, יחד עם הרב יוני לביא, לוח שנה מיוחד, בו תוכלו לארגן את הזמן שלכם ולמלא את החופש הגדול בשלל פעילויות ורעיונות (שגם אותם מצאנו בשבילכם) שיקלו עליכם להעביר את החופשה בצורה קלילה, כיפית ומהנה. כל שעליכם לעשות הוא להוריד את לוח החופש הגדול של כיפה ואת דף הפעילות הנלווה. 

לוח תכנון לחופש

לוח תכנון לחופש צילום: ללא

להורדת הקובץ להדפסה, לחצו כאן

איך זה עובד?

הדפיסו את הקבצים המצורפים. את לוח השנה אפשר לתת לילדים לצבוע להנאתם (הנה עוד כמה דקות של תעסוקה), גזרו את דף המשימות, ושימו את הפתקים בקופסת נעלים או בצנצנת זמינה אחרת. נתקלתם ברגע משעמם? הוציאו פתק מהקופסה ולכו על המשימה בכל הכח. 

גוזרים את המשימות ושולפים בעת הצורך

גוזרים את המשימות ושולפים בעת הצורך צילום: ללא

כדי להתחיל ולתכנן לוח שנה לחופש הגדול הורידו את קובץ לוח השנה ואת דף המשימות הדפיסו אותם וצאו לחופש הגדול בהצלחה. 

להורדת הקובץ להדפסה, לחצו כאן