סגור

יובל כבר לא מבולבל: "באותה תקופה - אשתי החזיקה את הבית"

עם סיומה של השנה הקשה בחייו, כשהוא חובק בת נוספת, שביעית במספר. יובל שם טוב, מדבר לראשונה על הרגעים המורכבים, הבכי שלא פסק, וגם על התמיכה שקיבל מאשתו וילדיו.

חדשות כיפה
יד בשבט התשעט
,
20 בינואר, 2019 13:08
יובל שם טוב

יובל שם טובצילום: צילום מסך - חברת החדשות

זו הייתה שנה קשה עבור יובל שם טוב, אמן הילדים הידוע בכינוי "יובל המבולבל". נגד השחקן, הוגש כתב אישום בגין החזקה ושימוש בסמים. הפרשה שהתפרסמה במהירות, הותירה אותו חבול, או כפי שתיאר זאת: "הרגשתי שרצחו אותי, היו ימים שהייתי בוכה וכבר נגמרו לי הדמעות". מי שעמדו לצידו של השחקן כל העת הם אשתו מיכל, וילדיו. "הילדים ראו שמשהו לא בסדר עם אבא" הוא מספר, "בא אליי בני בן החמש ואמר לי: 'אבא, אם מישהו אומר לך משהו לא טוב, תמיד תזכור שאני אוהב אותך, ואלוהים אוהב אותך'". 

כעת, הוא ממשיך בעשייתו, ומקווה כי הדרך בה הוא הצליח להתמודד עם המשבר, תהווה השראה להתמודדות עם קשיים, עבור אנשים אחרים. "אין לי שום בעיה שאנשים יקראו, ילמדו, יידעו, איך אני יוצא מהדבר הזה".

23.01.2019

1. תרגיש טוב ובהצלחה (עדי)

דווח על תגובה לא ראויה
25.01.2019

2. לא הבנתי למה בכלל היו צריכים לספר בתקשורת שהוא לקח סמים (מאיה)

זה עניין אישי שלו וקורה שבן אדם עובר משברים זה לא שהוא עשה פשע שפגע באחרים
כל הכבוד לקהל שלא עזב אותו

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2019

3. אדם אמיתי (אילנה)

לכולם יש עליות וירידות בחיים, ולפעמים מגיעים למצבים קשים יותר, עכשיו, אין לאן ליפול, רק לצמוח ולהתעלות מעלה מעלה, גם על ר' עקיבא צחקו בהתחלה וב"ה הגיע לגדולה.
כל אחד יש לו את דרך החיים שלו, זה מראה שאתה אדם אנושי ויש לך אישה מדהימה, אין ספק שאתם נשמה שלמה בשתי גופים, כל הכבוד על האומץ,
לא פשוט לדבר ככה בכזאת קלות בפרסיה,
דרמה זה גם טוב להוציא את הכאב והרגשות,
גם אנחנו עברנו תקופה שנסרפה הדירה וניצלנו בנס והינה ב"ה עם כל הטראומות, המשפחה היא זו שמחזיקה אותנו ובמיוחד בורא עולם, אדם אמיתי, ה' באמת אוהב אותך, אם זה מה שהילד אומר, אז הצלחתם בחיים, מה צריך יותר מזה, עלו והצליחו!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השרה ינקילביץ והרבנית ימימה  צילום: יח"צ

השרה ינקלביץ: "הרבנית ימימה נרתמת לחיבור יהדות התפוצות"

קרא עוד