הממשלה אישרה: "חוג לכל ילד" בצפון

בעלות של 38 מיליון שקלים, אישרה הממשלה את הצעת משרד החינוך להמשך סבסוד חוג לכל ילד בצפון. שר החינוך: "צמצום פערים זהו האתגר הגדול שעומד היום בפני מדינת ישראל"

חדשות כיפה
י בכסלו התשפ
,
08 בדצמבר, 2019 13:34
מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבוהב ושר החינוך הרב הרפי פרץ

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבוהב ושר החינוך הרב הרפי פרץצילום: לע"מ

הממשלה אישרה היום (א׳) את הצעת משרד החינוך להמשך סבסוד התכנית 'חוג לכל ילד' בצפון ובחיפה, בהיקף של 38 מיליון ש"ח. בפרויקט ישנה השתתפות של ההורים בעלות סמלית של בין 100-200 שקלים בשנה. 

הפרויקט, שנמצא כבר בשנתו השלישית, עמד בספק עקב המצב הפוליטי ואי אישור תקציב מדינה. בשנת הלימודים תש"פ ישנם כ-27 אלף תלמידים מרקע סוציו-אקנומי נמוך אשר נעזרים בפרויקט. הצעת המחליטים שאושרה היום בממשלה מאפשרת את המשך התקצוב לשנת תש"פ. 

עוד נכתב בהצעת המחליטים שההשתתפות בחוגים ובתכניות היישוביות חלחלה גם על השתתפות בפעילויות הפנאי והשפיעה באופן חיובי על האקלים הבית ספרי. להצעה לא היו מתנגדים והיא נעשתה בתיאום עם משרד ראש ממשלה, משרד האוצר והחשב הכללי. 

שר החינוך רפי פרץ מסר: "צמצום פערים זהו האתגר הגדול שעומד היום בפני מדינת ישראל. שמח שפרויקט "חוג לכל ילד" במחוז הצפון וחיפה יימשך. צמצום פערים זו המטרה העליונה שלנו והפלונטר הפוליטי לא ייפגע בתלמידים. נמשיך להשקיע בפריפריה בכל המגזרים ובכל האוכלוסיות."

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גפני, אדלשטיין ונתניהו צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

ניצחון לגפני: המענקים יורחבו לפי מספר הילדים

קרא עוד