פרוייקט הסקי הדתי

A B C זה לא רק שטחים | פיילוט חדש בבית אל: לימודי אנגלית החל מגילאי הגן

הפער ברמת הידע באנגלית של בוגרי החינוך הדתי לאומי הוביל את מחלקת החינוך בבית אל לצאת ביוזמה של לימודי השפה כבר בגילאי הגן. מנהל מחלקת החינוך: "לאפשר לתלמידינו השתלבות בכל מארג החיים"

חדשות כיפה 11/10/21 13:26 ה בחשון התשפב

גן ילדים , צילום: ללא
גן ילדים , צילום: ללא

ביישוב בית אל החלו בפיילוט חדש של לימודי אנגלית גם בגילאי הגיל הרך על מנת לשפר ולפתח את היכולות של הילדים ולהביא אותם לידיעת אנגלית ברמה גבוהה בסוף שנות הלימודים.

הפיילוט יצא לדרך לאחר שבמחלקת החינוך ביישוב הבינו כי הציבור הדתי לאומי התורני נמצא צעד אחד אחורה בכל הנוגע להישגים באנגלית ויש לנקוט בצעדים לשיפור על מנת לתת את הכלים הנדרשים לצמצום הפערים. במחלקת החינוך בהובלת מנהל המחלקה מנחם לב החלו בפיילוט בשני גנים מתוך מטרה להרחיבו לכלל הגנים ביישוב.

מנהל מחלקת החינוך מנחם לב: "אנו רואים חשיבות רבה ומרכזיות בלימודי הקודש המפותחים מאד בבתי הספר שלנו. יחד עם זאת אנו מעוניינים לאפשר לתלמידינו השתלבות בכל מארג החיים הן בתחומים האקדמאיים והן בהשתלבות בתחומי התעסוקה ברמה הגבוהה ביותר. לצורך זה אנו חייבים להביא את תלמידינו לרמה הגבוהה ביותר גם באנגלית.

"הגענו למסקנה שהדבר המרכזי שמונע מאתם להגיע לרמות הגבוהות הוא העדר חשיפה לשפה האנגלית. לכן החלטנו לפתח תוכנית שמתחילה כבר בגני הילדים. בהמשך נפעיל תוכניות מיוחדות בגילאי היסודי והעל יסודי שכאמור מטרתם המרכזית היא חשיפה לשפה והעלאת הרמה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר