סגור

למעלה מ- 24,000 תלמידות ותלמידים במוסדות בני עקיבא חזרו הבוקר לספסל הלימודים

מאילת ועד רמת הגולן, כ-60 מוסדות של רשת החינוך בנ"ע החלו את שנת הלימודים תשפ"א. אלחנן גלט מנכ"ל הרשת: "מקבלים על עצמנו בענווה את האחריות ללמד ולחנך גם בשנת הקורונה תוך הקפדה על הכללים ושמירה על בריאותם של התלמידים"

חדשות כיפה
יב באלול התשפ
,
01 בספטמבר, 2020 16:18

צילום: דוברות יב"ע

כ- 24,000 תלמידים ותלמידות הגיעו הבוקר אל 60 מוסדות הרשת, מאילת ועד רמת הגולן. עם הגעתם, כבר בשער המוסד פגשו התלמידים בהנחיות השונות לשמירה על כללי המרחק וההיגיינה בעקבות נגיף הקורונה. התלמידים חולקו לקפסולות על פי הנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך, זאת תוך כדי שימוש בכל החללים האפשריים ובכלל זה- ספריות, מקלטים, מעבדות, חדרי מחשב ועוד, זאת מתוך מטרה לאפשר את הגעתם של כמה שיותר תלמידים אל בתי הספר. 

לצד זאת, ברשת נערכו בחודשים האחרונים ללמידה מרחוק- הכשירו מאות מורים ללמידה מקוונת, בנו כלים פדגוגיים מתקדמים לטובת מענה ראוי הן כלפי צוותי ההוראה והן כלפי תלמידי הרשת. הצוותים החינוכיים הונחו לתת דגש על זיהוי תלמידים מתקשים על מנת למנוע יצירת פערים. 

במרכז ישיבות ואולפנות בני  עקיבא מציינים בסיפוק כי השנה התווספו מספר מוסדות לרשת, ביניהם- ישיבת בני עקיבא עלי, אולפנות בני עקיבא בשילה ובמרכז שפירא. מנכ"ל הרשת אלחנן גלט ביקר הבוקר במוסד החדש בעלי, שוחח עם התלמידים ושמע מהם על החששות וההתרגשות שלהם וביקש מהם לקחת אחריות אישית על הלמידה בין אם בתוך הכיתה ובין אם בלמידה מרחוק. עוד הוסיף: "מקבלים על עצמנו בענווה את האחריות ללמד ולחנך גם בשנת הקורונה תוך הקפדה על הכללים ושמירה על בריאותם של התלמידים. ניישר מבט אל האתגרים החינוכיים והפדגוגיים, נראה בהם הזדמנות ובשיתוף פעולה - נוכל להם. אני מבקש לומר תודה להורים אשר מביעים אמון באנשי המנהלה וההוראה ומפקידים בידינו את היקר להם מכל, חינוך ילדיהם". לאחר מכן ביקר גלט יחד עם הנהלת הרשת במוסדות נוספים ברחבי הארץ על מנת לעמוד על פתיחת הלימודים.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השרה מירי רגב  צילום: חדשות כיפה

שרת התחבורה: הורים יחויבו להתקין מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב

קרא עוד