סגור

אריה קינג ימונה לסגן ראש עיריית ירושלים

בהתאם להסכם הקואליציוני, ראש העירייה ליאון יביא לאישור מועצת העיר את מינויו של קינג לסגן ראש העירייה ללא שכר: "אריה הוא איש עשייה נמרץ ואין לי ספק שימשיך לתרום רבות בתפקידו כסגן ראש העיר לכלל תושבי ירושלים"

חדשות כיפה
א באייר התשפ
,
25 באפריל, 2020 22:15
אריה קינג

אריה קינגצילום: יח"צ

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, יביא לאישור מועצת העיר בישיבתה הקרובה את מינויו של חבר מועצת העיר אריה קינג לתפקיד סגן ראש העירייה.

אריה קינג ביקש להתמנות כסגן ראש עיר לא בשכר. המינוי הוא בהתאם להסכם הקואליציוני.

ליאון אמר: "אני מאחל הצלחה לאריה קינג בפעילותו החיונית במיוחד בימים אלו; בטיפול במנהלים הקהילתיים בכל רחבי העיר, בכלל ההיבטים של ההקפדה על ההנחיות והשמירה על בריאות התושבים, לצד פעילות עשירה למגוון הגילאים וסיוע לאוכלוסיות חלשות ובסיכון. וזאת לצד המשך העשייה בתחומי איכות הסביבה ומורשת ישראל. אריה הוא איש עשייה נמרץ ואין לי ספק שימשיך לתרום רבות בתפקידו כסגן ראש העיר לכלל תושבי ירושלים.
אני מודה לו על הסכמתו לכהן בתפקיד ללא שכר בתקופה זו. יש בכך משום מתן דוגמא אישית הראויה לכל הערכה והוקרה".

אריה קינג הודה לליאון ואמר: "אני מודה לידידי ורעי ראש העיר משה ליאון שהחליט למנותי לסגנו. החלטה זאת היא מבחינתי, תעודת הערכה לפועלי למען העיר ותושבי העיר והבעת אמון בי ובסיעת "מאוחדים". בכוונתי להעצים את שיתוף הפעולה ביני לבין ראש העיר משה ליאון ולהגביר את מעורבותי בכל תחום ובכל נושא שראש העיר יורה לי, זאת בנוסף לתחומי הפעילות שכבר מסורים לי, כמינהלים קהילתיים, מורשת ישראל ואיכות הסביבה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

איתמר בן גביר צילום: כיפה

בן גביר: "איילת שקד רצה אלינו בקריאות הצילו"

קרא עוד