סגור

לאחר שלוש-עשרה שנה בפוליטיקה: שלי יחימוביץ חוזרת לתקשורת

חצי שנה לאחר שיושבת ראש מפלגת העבודה לשעבר הודיעה על פרישה מהחיים הפוליטיים, היא מצטרפת לתאגיד השידור תגיש תכנית רדיו זוגית בכאן ב' עם ח"כ לשעבר ואיש התקשורת יגאל גואטה

חדשות כיפה
טז בשבט התשפ
,
11 בפברואר, 2020 17:40
שלי יחימוביץ

שלי יחימוביץצילום: יח"צ

מיד לאחר הבחירות, בתחילת חודש מרץ, תעלה בכאן רשת ב'תכנית אקטואליה חדשה לסיכום אירועי היום בהגשת שלי יחימוביץ' ויגאל גואטה. יחימוביץ הודיעה לפני חצי שנה על פרישה מהחיים הפוליטיים, לאחר שמילאה שורה של תפקידים בכירים ביניהם יו״ר העבודה וראש האופוזיציה. 
התוכנית ״שלי וגואטה״ תשולב ברצועת אחר הצהריים של רשת ב', תעסוק בסוגיות אקטואליות וחברתיות, ותשלב משדר אקטואליה עם דיאלוג בין השניים, המגיעים משני צידי המתרס הפוליטי.

טרם המעבר לפוליטיקה, בין תפקידה הבולטים בתקשורת, הגישה יחימוביץ'  את התוכנית "פגוש את העיתונות" בחדשות 12, את הפינה ״גילוי דעת״ באולפן שישי, את התוכנית ״הכל דיבורים״ ברשת ב' של קול ישראל, וכמו כן מלאה תפקידי שטח רבים.

גואטה, חבר כנסת לשעבר מטעם ש"ס, מגיש בתאגיד מינואר 2018 תוכנית רדיו אישית מדי יום שישי בכאן ב' וכן את "יומן הערב", עם רן בנימיני, ומוביל את תוכנית התחקירים  "האזרח גואטה" שמשודרת בכאן 11, ובקרוב חוזרת לעונה נוספת. 

יחימוביץ וגואטה שמחו על השקת תכנית החדשה: ״ אנחנו שמחים ונרגשים לקראת התוכנית המשותפת. יש לנו דיאלוג פורה וחברות מהיום הראשון שהכרנו בכנסת, על אף שאנחנו שייכים, לכאורה, לשבטים שונים. בתקופה של שיח כל כך מקוטב ולעומתי, לשנינו יש תחושת שליחות לייצר דיאלוג שלא נתחמק בו ממחלוקות עמוקות, אבל הוא יהיה משעשע, נטול עוינות, ביקורתי ומכבד, וכמובן, נעשה הכל שיהיה מעניין״.

שרון עמית, מנהלת כאן רשת ב': אנחנו שמחים על חזרתה של שלי יחימוביץ לשידור הציבורי ולכאן רשת ב', ומזמינים את המאזינים שלנו להקשיב לדיאלוג שיתפתח באולפן ולהיות מעורבים - מחכים לכם."

11.02.2020

1. חבל. ברדיו היא הזיקה יותר מאשר מה שהזיקה בפוליטיקה (רובי)

בתפקידה ברדיו שלי יחמוביץ הזיקה בפועל כהובילה את המהלך של הבריחה מלבנון עם ארבע אמהות. בכנסת היא ררק צעקה ולא עשתה כלום. עדיף היה למדינת ישראל שתמשיך להיות בכנסת. שם היא פחות מזיקה

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

2. בושה וחרפה הון ושלטון. גניבת השידור הציבורי (חיים)

לא רצינו לשמוע אותה ואת דעותיה הקרובות בכנסת ועכשיו נשלם על זה מכספי ציבור ונשמע אותה ברדיו.
עוד שמאלנית לחבורת שודדי השידור הציבורי

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עשה זאת שוב. נתניהו צילום: Gili Yaari/Flash90

סוד הקסם של נתניהו שיריביו מסרבים ללמוד

קרא עוד