רכש חדש לישראל היום- עירית לינור

קבוצת "ישראל היום" מודיעה על הצטרפותה של אשת התקשורת עירית לינור לפרשנית ובעלת טור במוסף "ישראל השבוע" של העיתון. עורך "ישראל היום" בועז ביסמוט: "אני גאה בהצטרפות עירית לינור לנבחרת כותבי ופרשני ישראל היום, העיתון המוביל והמשפיע בתקשורת הישראלית"

חדשות כיפה חדשות כיפה 23/01/20 09:51 כו בטבת התשפ

רכש חדש לישראל היום- עירית לינור
עירית לינור, צילום: ללא קרדיט

עירית לינור (58), היא עיתונאית ותיקה בתקשורת הישראלית, שדרנית רדיו, סופרת, ופובליציסטית שעוסק בשלל נושאים בסדר היום התקשורתי.  לינור, תתחיל לכתוב החל ממחר (ו') טור קבוע במוסך הפוליטי של "ישראל השבוע" של העיתון "ישראל היום".

לינור מפורסמת בזכות היא התוכנית היומית הפופולרית, "המילה האחרונה" בגל"צ מאז שנת 1998 אותה הגישה לצד השר והעיתונאי לשעבר, אורי אורבך ז"ל, ג'קי לוי ועוד. התכנית זכתה בפרס מפקד גלי צה"ל. בעבר כתבה לינור  טורים בעיתון "חדשות" וב"מוסף הארץ". והגישה במקביל לאראל סג"ל את "הפטריוטים" בערוץ 20 וגם היית חברת פאנל בתכנית.  

העורך הראשי של 'ישראל היום' בועז ביסמוט מסר: "אני גאה בהצטרפות עירית לינור לנבחרת כותבי ופרשני ישראל היום, העיתון המוביל והמשפיע בתקשורת הישראלית. לינור, אשת תקשורת סופרת ותיקה שמה חותם בתקשורת הישראלית והיא מביאה איתה ניסיון וידע רחב, מה שיוסיף לשדרוג העיתון. אין לי ספק שהצטרפותה תעשיר את חווית הקריאה של קוראי 'ישראל היום'".

עירית לינור אמרה: "אני שמחה להצטרף לצוות הכותבים של ישראל היום, בעיקר בתקופה פוליטית סוערת כל כך. אשתדל להיות ממלכתית לפחות כמו רובי ריבלין, הגונה כמו שי ניצן, ומצחיקה כמו שופטי בג"צ כשהם מסרבים לפסול את בל"ד".


Notice: Undefined variable: tmpUrl in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/incFiles2021/footer.php on line 368

Notice: Undefined variable: tmpUrl in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/incFiles2021/footer.php on line 368