מרכז יצחק רבין יתחיל לעבוד עם טלמון & בן שמעון תקשורת

בחירה מפתיעה לדוברות מרכז יצחק רבין - המוזיאון הישראלי. ממשרדם של טלמון ובן שמעון מסרו: "אנו חשים גאווה עצומה על הבחירה בנו להיות שותפים לשליחות זו"

חדשות כיפה 26/09/19 12:06 כו באלול התשעט

מרכז יצחק רבין יתחיל לעבוד עם טלמון & בן שמעון תקשורת
אריק בן שמעון ואסי טלמון, צילום: הותר לשימוש

משרד ייעוץ התקשורת והאסטרטגיה טלמון & בן שמעון תקשורת בבעלות אסי טלמון ואריק בן שמעון זכה במכרז לניהול מערך התקשורת והדוברות של מרכז יצחק רבין - המוזיאון הישראלי.

השניים עבדו בעבר עם מרכז יצחק רבין ופרצו דרך בחיבור עם הציונות הדתית. כעת זכה משרדם במכרז למתן שירותי ייעוץ, דוברות ואסטרטגיה כוללים.

יש לציין כי מדובר בבחירה מפתיעה מאחר והשניים מזוהים עם צידו הימני של המפה הפוליטית. טלמון שימש בעברו כיועץ השר אורי אורבך ז״ל ואילו בן שמעון כיועץ השר אורי אריאל. 
כמו כן השניים סיימו זה עתה ניהול 2 מערכות בחירות ארציות לאיחוד הימין במועד א׳ וימינה במועד ב׳. 

בנוסף מחזיקים השניים ברזומה מכובד הכולל עבודה לצד מועמד לראשות מפלגת העבודה לשעבר האלוף במיל׳ עמירם לוין, עופר ברקוביץ לראשות עירית ירושלים, קמפיין מוצלח בבחירת ישראל גנץ לראשות מועצה אזורית בנימין, קמפיינים ציבורים פורצי דרך להחלת הריבונות ביו״ש בשם שדולת א״י בכנסת, משרדי ממשלה שונים, חברות עסקיות בתחום הטכנולוגיה והנדל״ן ועוד.

ממשרד טלמון & בן שמעון אישרו את הפרטים ומסרו: ״מרכז רבין הינו מפעל חיים של שליחות ציבורית שכל כולה שמירה על הרקמה האנושית הכל כך רגישה בעם ישראל. אנו חשים גאווה עצומה על הבחירה בנו להיות שותפים לשליחות זו. בימים בהם החברה הישראלית מחולקת ושסועה בצורה קשה כל כך, אנו רואים בתפקידנו כמעין שליחות להפוך את מרכז יצחק רבין  והמוזיאון הישראלי  למגדלור של תמרור אזהרה חינוכי המזכיר לכל גזרות החברה הישראלית לאן המדרון החלקלק של שיח מפלג משסה, אלים ומסית מכל גווני הקשת הפוליטית עלול לדרדר אותנו.״

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר