סגור

יעל פלקובסקי המנהלת החדשה של עמותת השירות הלאומי שילה

פלקובסקי בוגרת אולפנת צביה רחובות מגיעה מתחום החינוך, וניהלה את פרויקט משרד הביטחון של העמותה

חדשות כיפה
ט באלול התשעט
,
09 בספטמבר, 2019 13:11
יעל פלקובסקי

יעל פלקובסקיצילום: גבריאלה הוכברג

יעל פלקובסקי מכפר פינס החלה בימים אלו לנהל את עמותת השירות הלאומי שילה - עמותה תורנית להתנדבות. פלקובסקי בוגרת אולפנת צביה רחובות מגיעה מתחום החינוך, וניהלה את פרויקט משרד הביטחון של העמותה. פלקובסקי אמא לחמישה ורעייתו של אברמי פלקובסקי מחנך בישיבת בני עקיבא בחדרה.

עמותת שילה פועלת בתחום השירות הלאומי התורני. שילה נותנת מענה, הדרכה והכוונה בנושאים הלכתיים ורוחניים, ומסייעת בהתמודדות נכונה עם אתגרים והתאמת מסגרת ומעטפת מלווה עבור בנות הציבור הדתי. העמותה מעודדת עשייה והתנדבות משמעותית תוך צמיחה והתקדמות אישית. מאות מתנדבות פועלות בנתינה ותרומה לחברה הישראלית דרך "שילה" בכל שנה.

יעל פלקובסקי

יעל פלקובסקיצילום: גבריאלה הוכברג

יתרונות ההתנדבות דרך שילה זה היחס האישי לכל מתנדבת, בהתאמת מסלול מדויק עבור כל צעירה ובמתן כלים מחזקים ומקדמים לאורך השנה ועל כן בוחרים בקפידה את הרכזות, כדי שיהיו מתאימות ביותר לסייע בתקופה הזו, ע"י מתן תמיכה, הדרכה והכוונה – כדי לעזור למתנדבות למקסם את הפוטנציאל הטמון בהן, ולבצע את שירותן לחברה ולמדינה על הצד הטוב ביותר.

מטרת העמותה בראש ובראשונה היא ליווי מקסימלי של המתנדבים במהלך השירות, מתוך שימת דגש על היום שאחרי סיום השירות הלאומי, כלומר מתן הכשרות וכלים במהלך השירות, אשר ישמשו את המתנדבות בחייהן לאחר השירות, ובכלל זה - הכוונה ועידוד לתעסוקה משמעותית / השכלה גבוהה, פיתוח מיומנות אישיות אשר יסייעו למתנדבת בחייה העצמאיים.

10.09.2019

1. עמותה מעולה (חנה)

אכן יחס אישי ואווירה נעימה. עלו והצליחו

דווח על תגובה לא ראויה
13.09.2019

2. הכול פרוטקציות (שרית)

מי זאת בכלל העמותות האלה עושות מה שבא להם.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

"אין סיכוי לחנך בני נוער לתפילה בעולם שבו נשים אינן מתפללות"

קרא עוד