כבוד למגזר: מפקד סרוג חדש לעוצבת "חירם"

אלוף-משנה יהודה ואך נכנס לתפקידו כמפקד עוצבת "חירם", והחליף בתפקידו את אלוף-משנה מני ליברטי, אשר כיהן בתפקיד זה במהלך שנתיים וחצי האחרונות

חדשות כיפה
ז בתמוז התשעט
,
10 ביולי, 2019 20:44

צילום: דובר צה"ל

אלוף-משנה יהודה ואך נכנס לתפקידו מפקד עוצבת "חירם". טקס החילופים נערך במחנה "גיבור", במעמד מפקד פיקוד הצפון, אלוף אמיר ברעם, מפקד עוצבת "הגליל", תת- אלוף רפי מילוא. 

אלוף-משנה יהודה ואך מחליף בתפקידו את אלוף-משנה מני ליברטי, אשר כיהן בתפקיד זה במהלך שנתיים וחצי וייכנס לתפקידו החדש כקצין המבצעים של פיקוד הדרום

ואך בוגר מחזור י' של מכינת בני דוד בעלי, שירת כלוחם ביחיד מגלן. לאחר קורס קציני חי"ר, חזר ליחידה ומונה למפקד צוות. לאחר מכן שימש כמפקד פלגת לוחמים ביחידה. 

בטקס חילופי התפקידים אמר ואך: "מקבל אני היום בחרדת קודש את האחריות על חבל ארץ יפיפה זה, מלא בטוב הארץ ובטוב האדם. מאז ומעולם חבל ארץ זה מסמל מהי גבורה. חטיבת 'חירם' היא חטיבה מפוארת ומיוחדת, חטיבת הגנה ומלחמה, מלאת רוח לחימה ועשייה המוקפת בטובי הבנים והבנות שיש לעם ישראל. בימים אלו בעתיד הנראה לעין תפקיד חשוב וקריטי לנו; האחד, להמשיך ולהגן על גבולנו ויישובינו ברצינות וביסודיות, ובמקביל עלינו להוסיף כל העת ולהתכונן למלחמה וכשזו תבוא לנצח בה ניצחון מוחץ". 

 

11.07.2019

1. למה כבוד למגזר??? כבוד לעצמו. די לפלג (לא מבין)

דווח על תגובה לא ראויה
11.07.2019

2. בושה (רוני)

עד שלא נפסיק לחשוב ולדבר "מגזרית" לא נהיה באמת ראויים להנהגה.
בושה למגזר

דווח על תגובה לא ראויה
12.07.2019

3. "כבוד למגזר"? בושה לכותב (משה)

הצבא הוא לא "מגזרי" מאמרים מהסוג הזה מוציאים שם רע למגזר הצבא הוא "שרות" לעם היושב בציון כמו מנכ'ל משרד או בי'ח--אין מגזר ואין בטיח--יש שרות לטובת העם היושב בציון--המשיחיסטים למיניהם מוציאים שם רע ליהדות בכלל ולמגזר בכלל --ממש בושה.,או רגשי נחיתות.

דווח על תגובה לא ראויה
12.07.2019

4. אנחנו לא מגזר ולא גזר (אין מגזרים , )

עם ישראל על כל זרמיו ..
כולנו בני אברהם יצחק ויעקב ..
לא משנה הצבעים , והעדות
עם אחד בלב אחד !
כולנו אחים ..

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

פורש. אבי גבאי צילום: מרים אלסטר/פלאש 90

אבי גבאי, יו"ר העבודה לשעבר: מתחרט שלא נכנסתי לממשלה של נתניהו

קרא עוד