סגור

השר דרעי החליט: למרות הקמת היישוב אומרים תחנון

לאחר חזרת הש"ץ בתפילת מנחה, שנערכה במקום ישיבת הממשלה בה הוחלט על הקמת יישוב על שמו של טראמפ, התעוררה מחלוקת האם יש לומר תחנון או שאולי ניתן לוותר עליו לאור המאורע החגיגי

חדשות כיפה
יג בסיון התשעט
,
16 ביוני, 2019 21:43
ישיבת הממשלה ברמת הגולן

ישיבת הממשלה ברמת הגולןצילום: קובי גדעון. לע"מ

בין ישיבת הממשלה לחשיפת השלט החדש של "רמת טראמפ", התכנסו הערב (א') חלק מהנוכחים לתפילת מנחה, במהלכה התעוררה מחלוקת האם יש לומר תחנון או לא.

כידוע, מראש חודש סיון ועד לי"ב בחודש לא אומרים תחנון בתפילה, אך מאחר והיום היה י"ג תכנן החזן לומר תחנון בתפילה שבה נטלו חלק גם שר הפנים אריה דרעי ושגריר ארה"ב בישראל דייוויד פרידמן.

העיתונאי יאיר קראוס, שנכח בתפילה, דיווח בטוויטר על מחלוקת שהתעוררה בין מנכ"ל החטיבה צביקי בר חי לשר דרעי. בר חי סבר כי אין לומר תחנון בטענה שמדובר ביום חג לאור אישור הקמת היישוב החדש, אך יו"ר ש"ס הכריע כי אין כל מניעה לומר תחנון והמתפללים המשיכו להתפלל כרגיל

17.06.2019

1. בסוכנות הידיעות הרוסית באנגלית RT הראו את השלט וצחקו על כך ששום ישוב לא יוקם בקרוב ושהכל תעמולה למען טרמפ וביבי , והיזכירו רת ביקור נתניהו ג'וניור ב (המעדכן)

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2019

2. ניראה שהסיגנון המיזרחי העילג כבש את המדינה, כולל עניית אמן בצעקות, שנאמר לא ברעש ורוח השם אלא בקול דממה דקה. ואגב דרעי היתחנך בישיבות ליטאיות ו (מחווה דעה על הערבים בני דת משה )

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סוליטר צילום: צילום מסך

סוליטר חוגג 30: עשרות מיליוני שחקנים ביום

קרא עוד