סגור

העוזר החדש של שר הביטחון - אבי רואה

אחרי פיטוריו של קובי אלירז מתפקיד עוזר שר הביטחון לענייני התיישבות, אבי רואה, מי שהיה ראש מועצת בנימין - מונה לתפקיד הנחשק. ח"כ מוטי יוגב על המינוי: "איש ראוי מאוד שזכיתי ללמוד ממנו המון"

חדשות כיפה
ג בסיון התשעט
,
06 ביוני, 2019 17:25
ראש הממשלה בנימין נתניהו ועוזר שר הביטחון לענייני התיישבות החדש, אבי רואה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ועוזר שר הביטחון לענייני התיישבות החדש, אבי רואהצילום: דוברות ראש הממשלה

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו מינה את אבי רואה, לשעבר ראש מועצת יש״ע וראש מועצת בנימין, לתפקיד עוזר שר הביטחון לענייני התיישבות. ראש הממשלה נתניהו אמר כי הוא מעריך מאוד את אבי רואה ואיחל לו הצלחה בתפקידו. ראש הממשלה מודה לקובי אלירז, עוזר שהב״ט היוצא, על תרומתו המקצועית להתיישבות ולפעילותו במשרד הביטחון.

כזכור, היועץ הקודם, קובי אלירז פוטר על ידי נתניהו השבוע. למרות הפניות של ראשי המועצות ביהודה ושומרון ובמועצת יש"ע לראש הממשלה, בהם ביקשו ממנו לחזור בו מהחלטתו , מונה היום רואה לתפקיד הנחשק.

השרה שקד ואבי רואה בסיור

השרה לשעבר איילת שקד ואבי רואה בסיור בשומרוןצילום: יח"צ

בתגובה למינוי אומר ח"כ מוטי יוגב: "קובי אלירז, איש מקצוע, חבר אמת של ההתיישבות. תושבי יהודה ושומרון וכל תושבי הספר בצפון ובדרום,  חייבים לו הרבה מאוד על כל פועלו לביסוס וחיזוק ההתיישבות בכל רחבי ארץ ישראל. אין לי ספק שקובי עוד יתרום רבות מכוחותיו לעם ישראל. אני מבקש לברך את אבי רואה ראש מועצת בנימין לשעבר שנבחר לתפקיד יועץ שר הביטחון לענייני התיישבות. הוא איש ראוי מאוד שזכיתי לעבוד תחתיו וללמוד ממנו המון. שיצליח ה' את כל פועלו, הצלחתו הצלחת עם ישראל ויחד נפעל לחיזוק אחיזתנו בארץ ישראל".

06.06.2019

1. לא עשה כלום בבנימין ..ולא יעשה כלום בתור עוזר להתיישבות (אחד העם)

ככה זה, נתניהו גומל לכלומניקים האלה שקראו בכל בחירות להצביע לו

דווח על תגובה לא ראויה
06.06.2019

2. ציטוט ממה ששלחו לי לפייסבוק- חזק! (דקלה דהאן)

אבי רואה, הפתעת, לרעה.
סוף סוף מצאתי את ההסבר לכך שבתפקידך כראש מועצת יש"ע לשעבר ובתפקידך כראש מועצת בנימין לשעבר, נתת גיבוי לא מובן בסוג של שתיקה וחוסר מעש, פעם אחר פעם, להתנהלות הזויה של ראש ממשלת ימין. נכון, ראש מועצה צריך להיות זהיר ולא "לשפוך את התינוק עם המים", לא צריך להתלהם סתם ולהצית אש מיותרת, אבל אין לי תשובה אחרת, המינוי הזה הוא כנראה הסיבה שלא הגבת כפי שהיה מצופה ממך להקפאת הבנייה הארוכה ביו"ש ולקיפוח ציבור מתיישבים שלם. זה ההסבר לשתיקה הרועמת והגמגום שלך, אבי רואה, כאשר בוצע הרס נפשע של בתי מתיישבים בעמונה, בעפרה ובבתי דריינוף. נזהרת (מידיי) לא לתקוף גם כשהיה כל כך מתבקש לשמוע ממך תגובה חדה וזועקת לפיגועים נוראיים ומחדלים ביטחוניים - העיקר לא להרגיז את הבוס. גילוי נאות, אנו רחוקים מלהיות חברים או קרובים, אין ביננו יחסי אמון מינימאליים אבל ! אמתי לגמרי! וללא קשר לכך, אי אפשר שלא לשאול אותך האם בפוליטיקה הכול מותר (?) הייתי מצפה ממך, אבי רואה, שלא תסכים ותשתף פעולה עם פיטוריו המכוערים של קובי אלירז, שאותו אתה מכיר אישית ועבדת עמו במשך שנים. אני מעריך שאם לא היה מדובר בך עצמך כמחליפו, גם אתה היית מצטרף לכל הדעות, כולל של חבריך - ראשי מועצות רבים, שטוענים כי קובי עשה את עבודתו בצורה טובה ונאמנה ואין סיבה אמתית להחליפו בעת הזאת.

דווח על תגובה לא ראויה
07.06.2019

3. איך הוא ממציא כל פעם דרך מקורית להרוס את ההתישבות (נתניהו פשוט גאון)

גם מתנגדיו יסכימו, האיש פשוט גאון. קוסם רב מג.
כל פעם הוא מוצא דרך עוד יותר מקורית לתקוע 2 אצבעות לתוך העיניים של המתנחלים.. פעם הוא מגרש, פעם הוא הורס, ולסיום ממנה את האיש הכי צנון לאחראי עליהם.
פשוט גאון!
והמתנחלים? כמו בתמונת האישה המוכה שבים ומצביעים לו פעם אחרי פעם. אשכרה מגיע להם.

דווח על תגובה לא ראויה
07.06.2019

4. רק מי הגולם ומי היוצר שלו ? (הגולם עולה על יוצרו)

ככה נתניהו קורץ לעסקונה הזקנה של המתנחלים. נאמנות תמורת גו'בים.
והם?! כמו נוצרי טוב מגישים גם את הלחי השנייה. כמו אישה מוכה חוזרים וקוראים להצביע לנתניהו.
אם היה לאבי רואה קצת כבוד עצמי הוא לא היה לוקח את התפקיד . . . אבל אין לו! גם לא קצת! כי בשביל כבוד צרך לעבוד . .
האיש בצל יבש, מלא סיסמאות חלולות ואפס עשייה בשטח.
אתם תראו - כביש אחד הוא לא יקדם, גם לא בנייה של שכונה אחת. אפילו את הפקק במעבר חיזמה ומודיעין עילית הוא לא הצליח לפתור. אבל לריב הוא יצליח... עם כולם
אחרי 5 שנים יש"ע תיראה בדיוק כמו שנראים הישובים בבנימין. עייפה, מיובשת מפוצצת בסיסמאות ללא תוכן

דווח על תגובה לא ראויה
10.06.2019

5. שאפו לנתניהו - רק ככה הוא יגרום למתנחלים להזיע (ואידך דביל גמור)

רק עם מינוי כזה הוא יצליח לגרום להם לזחול לממשלה הבאה שלו, ללא תנאים מוקדמים ועם תיקים זוטרים. ככה הוא משדר להם שהם לא בכיס שלו . והוא יכול למנות מעל הראש שלהם את הגולם הכי גדול לתפקיד.
שלא חסרים לו שפנים נוספים בכובע.

אם נתניהו היה עושה תרגיל כזה לש"ס, נגיד שהוא ממנה את בניזרי למתאם במשרד ראש הממשלה לנושאי דתות, הם היו הופכים עליו שולחן. אבל הימין הרופס תמיד ישמור על "ממלכתיות" , ונתניהו ימשיך לזלזל בהם.
עכשיו נראה אותם שורדים 4 שנים את הכלומניק הכוחני הזה .

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קורונה צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

הח"כים אישרו: הגבלות על אירועים ומועדונים - עד 50 איש

קרא עוד