סגור

נשות הבית היהודי מתכנסות וחוגגות

ח"כ הטריה, עידית סילמן, ערכה הערב כנס נשים מיוחד לנשות המפלגה. היה אישי, טעים ומרתק

חדשות כיפה
יד באייר התשעט
,
19 במאי, 2019 22:45
מפגש פסגה

מפגש פסגהצילום: ללא

חברת הכנסת עידית סילמן (הבית היהודי) כינסה הערב (א) את נשות הבית היהודי ברחובות. מטרת המפגש היתה להגיד תודה. בין המשתתפות בכינוס : יו"ר המפלגה הרב רפי פרץ, יושב ראש הבית היהודי ברחובות, אמיתי כהן, יו"ר אמונה ליאורה מינקה, לאה גולדין, הרבנית לאה ויזל , עו"ד יעל דולב, ורד סוויד, אור סרי, ללי דרעי, ניצה פרקש, פנינה עומר, מיכל דה האן, מורן עג'מי ועוד

הנוכחות במפגש

הנוכחות במפגשצילום: ללא

חברת הכנסת עידית סילמן: "הערב, הוא ערב הודיה לבנות הבית שהן חלק מהותי וגדול מהבית היהודי. אנו כאן, נשות הבית, כדי להוביל, לצעוד ולאחד את הציונות הדתית תחת קורת גג אחת למען החברה בישראל ולמען הטוב המשותף. 
הגשתי כבר את השדולות בנושאים שאני מעוניינת לקדם ואמשיך את העשייה לטובת נשות ישראל, שיפור מערך הבריאות החינוך וכמובן השבת הבנים." 

יו"ר מפלגת הבית היהודי הרב רפי פרץ: "באתי במיוחד לכינוס ואני מעריך כל אחת ואחת מכן. אני מודיע לכן,  כי אנו מתכוונים לעמוד בכל ההתחייבויות שלנו. 
אנחנו הבית היחידי של הציונות הדתית בכנסת ישראל ואנו פותחים את שערינו לכל המגזר על כל גווניו - זוהי המשימה של כולנו. נקים מועצה ציבורית רחבה שכוללת את כל המגזר וכך נחבר בשנית את הציונות הדתית. בהזדמנות זו אני רוצה לברך את עידית על הדרך. היא כמה שבועות בכנסת ומכירה כל צעד ושעל. אין לי ספק שהיא תייצג את הציונות הדתית על הצד הטוב יותר."

19.05.2019

1. לשמחה מה זו עושה? (אסתר)

מה יש לחגוג- על שיתוף עם כהניסטים פורעי חוק שבזכותם בכלל נכנסתם לכנסת? על הביזיונות של סמוטריץ ורפי? על האובססיה המטורפת בענין תיק המשפטים?
חשבתי שנשים יותר חכמות, אבל הרמה של חברות הכנסת הדתיות ירודה והזחיחות מטופשת. בקשו תיק שיכון, בריאות, דתות , רווחה. לבקש תיק משפטים רק בשביל להכשיר כמה התנחלויות מיותרות- איפה השכל הבינוני? נשים רדודות ומביישות את כל בוחרות הבית היהודי שהן בקושי רחוב קטן במעברה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מערת המכפלה צילום: פלאש 90. גרשון אלינסטון

יש אישור: פרויקט הנגשת מערת המכפלה יוצא לדרך

קרא עוד