עיתונאי חדשות 12 נפרד: "מכיר את איתן מאז שהיינו ילדים"

העיתונאי ניצן שפירא נפרד מהלוחם איתן קופלוביץ ז"ל שנפל באסון הנגמ"ש ברפיח, בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו: "השביל בדרך הביתה לעולם לא יהיה אותו השביל, היישוב הושעיה לא יהיה אותו היישוב"

חדשות כיפה חדשות כיפה 16/06/24 10:45 י בסיון התשפד

עיתונאי חדשות 12 נפרד: "מכיר את איתן מאז שהיינו ילדים"
איתן קופלוביץ ז"ל, צילום: דובר צה"ל

מדינת ישראל התבשרה אתמול (שבת) על נפילתם של שמונה לוחמי צה"ל בפיצוץ נגמ"ש ברפיח. אחד מהם הוא איתן קופלוביץ ז"ל, שגדל לצידו של עיתונאי חדשות 12 בדרום ניצן שפירא. "אני מכיר את איתן מאז שהיינו ילדים", כתב העיתונאי בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו, "החיבור בינינו נוצר בכוח ההליכה יחד באותו השביל הביתה מבית הספר, מהכדורסל ומבית הכנסת".

ניצן שפירא נפרד: "היישוב הושעיה לא יהיה אותו היישוב"

שפירא סיפר על הנופל: "איתן היה איש שיחה, בחור רציני, אמיתי, צנוע בעל לב טוב. למרות שהיה מחזור מעליי, 'מהגדולים', הוא תמיד היה מסתכל בגובה העיניים, בצחוק, ברצינות וגם סתם בשיחת חולין". לפני מספר שבועות נפגשו באותו השביל, הפעם איתן היה עם בנו בן ה-8 חודשים. "אתמול, בשבת הנוראה צעדו על אותו השביל, ה'מבשרים' בדרך הביתה, לאחר שטיל נ"ט פגע בטנק של איתן במרכז הרצועה. רבים יבואו היום ללוות את איתן בדרכו האחרונה, על השבילים שכל כך אהב. השביל בדרך הביתה לעולם לא יהיה אותו השביל, היישוב הושעיה לא יהיה אותו היישוב".

ניצן שפירא

ניצן שפירא צילום: משה מזרחי/cc-by wikipedia