עומר אדם: אני בא ממשפחה קרבית, אני פחות טוב בלהילחם

הזמר המצליח זכה בפרס ירושלים לאחדות ישראל וכתב על כך בפוסט בחשבון האינסטגרם שלו: "באמת מתחילת הדרך לקחתי על עצמי לנסות לייצר אחדות, תקווה ושמחה בעם שלנו"

חדשות כיפה חדשות כיפה 10/06/24 10:32 ד בסיון התשפד

עומר אדם: אני בא ממשפחה קרבית, אני פחות טוב בלהילחם
עומר אדם, צילום: אוהד קב

הזמר המצליח עומר אדם התרגש לקבל אתמול (א') את פרס ירושלים לאחדות ישראל בבית הנשיא. בפוסט בחשבון האינסטגרם שלו שיתף מספר תמונות מהאירוע וכתב: "כשחייגו אלי לקבל את הפרס הזה התרגשתי מאוד. לא כי אני אוהב פרסים, כי באמת מתחילת הדרך לקחתי על עצמי לנסות לייצר אחדות, תקווה ושמחה בעם שלנו".

עומר אדם: "בלהילחם אני פחות טוב וזה המעט שאני יכול לעשות"

אדם המשיך וכתב: "אני בא ממשפחה עם שושלת צה"לית קרבית, ולצערי בלהילחם אני פחות טוב וזה המעט שאני יכול לעשות. אני מרגיש שבימים האלה יותר מתמיד, אנחנו באירוע היסטורי ואנחנו צריכים להיות ביחד חזקים ומאוחדים באמונה ותקווה גדולה". את ההזדמנות הוא ניצל כדי להודות לכל החיילים, כוחות הביטחון ולכל מי שתרם למדינה מתחילת המלחמה.

"תודה למארגני הטקס הנשיא יצחק הרצוג ורעייתו מיכל, למשפחות יפרח, שער ופרנקל ולשר ניר ברקת. תודה למשפחה שלי שמלווה אותי, תודה ליעל שלי, תודה לכל הצדיקים הנסתרים שמלווים ומסייעים מאחורי הקלעים כדי שכל זה יקרה". אדם ייחל לחזרת החטופים ולרפואת הפצועים, והזכיר גם את ארנון זמורה ז"ל שנפל בפעולת החילוץ בשבת. בת הזוג יעל שלביה הגיבה: "גאה בך הכי בעולם!".