ניקול ראידמן על הקשר עם ביבי: בשבילי הוא חבר ואבא

אשת העסקים ערכה פעילות שאלות ותשובות בסטורי בחשבון האינסטגרם שלה ונשאלה על הקשר לראש הממשלה, על שמירת הכשרות ומדוע נעלמה בחודשים האחרונים מהרשתות

חדשות כיפה חדשות כיפה 20/05/24 10:21 יב באייר התשפד

ניקול ראידמן על הקשר עם ביבי: בשבילי הוא חבר ואבא
ראידמן, צילום: Miriam Alster,FLASH 90

אחרי תקופה ארוכה של היעדרות מהרשתות החברתיות, אשת העסקים ניקול ראידמן קיימה אתמול (א') פעילות שאלות ותשובות בסטורי בחשבון האינסטגרם שלה. אחת השאלות שנשאלה, בעקבות הקשר הקרוב של ראידמן לבני הזוג נתניהו, היא האם ראש הממשלה אכן חולה כפי שאומרות השמועות. "חמסה", היא השיבה, "בריא מאוד ברוך השם! בשבילכם הוא ראש הממשלה, בשבילי הוא חבר ואבא. אני מאחלת לו בריאות איתנה".

ניקול ראידמן: "השלב הבא זה לשמור שבת"

קודם לכן נשאלה אשת העסקים לאן נעלמה בחודשים האחרונים. "מאז השבעה באוקטובר, חיי השתנו, כמו של כולנו", כתבה, "מועקה קשה בלב, לא הייתי מסוגלת לעלות כלום שלא קשור למלחמה ולחטופים, הרגשתי שזה מנותק מהמציאות. לא היה מקום לשמחת חיים. היום, למרות הכאב העצום, אני מבינה שחייבים להמשיך הלאה". חלק מהדברים שגרמו לה לחזור לרשתות היו אלפי ההודעות שקיבלה: "ביחד נחזק אחד את השני והאופטימיות היא הדרך היחידה שיש לנו וחייבים לבחור בה".

ראידמן נשאלה גם האם היא שומרת כשרות, והשיבה: "כן, כבר יותר משנתיים. בהתחלה היה קשה, בעיקר בחו"ל, היום זה כבר על אוטומט. חיי השתנו לטובה. שלב הבא זה לשמור שבת, בעזרת השם".