ניר דבורי מתפוצץ בשידור חי: "אני עצבני אש, אי אפשר עם כל הקשקשת הזו"

ראש הדסק הצבאי של ערוץ 12 זעם על ההצהרות המרובות לתקשורת בדבר כניסה לרפיח: "רק תעשו כבר קיבינמט, אי אפשר לבוא ולספר לנו במסיבות עיתונאים את הכל הסיפורים האלה ואחר כך בפועל לא קורה שום דבר"

חדשות כיפה חיים ג'רבי, חדשות כיפה 11/04/24 10:38 ג בניסן התשפד

ניר דבורי מתפוצץ בשידור חי: "אני עצבני אש, אי אפשר עם כל הקשקשת הזו"
ניר דבורי , צילום: מתוך ערוץ 12

ברקע הצהרותיו של ראש הממשלה על פעולה מבצעית עתידית ברפיח, ראש הדסק של הצבאי של ערוץ 12, ניר דבורי זעם במהלך משדר חדשות של המגיש עופר חדד על התנהלות הדרג המדיני. במהלך ויכוח עם המגיש עופר חדד דבורי שיתף: "אני יגיד לך את האמת אני עצבני אש, אי אפשר עם כל הקשקשת הזו".

"אני צריך ללמד אתכם מה לעשות? רק תעשו כבר קיבינמט"

דבורי הוסיף: "יש עכשיו משא ומתן וחמאס עוד מרשה לעצמו להסתובב ולכזב אותנו בכחש, תפעילו לחץ, תעשו פעולות, תיכנסו לרפיח, תיכנסו למחנות המרכז, תפציצו מהאוויר, תבואו מהים, אני צריך ללמד אתכם מה לעשות? רק תעשו כבר קיבינימט, אי אפשר לבוא ולספר לנו במסיבות עיתונאים את כל הסיפורים האלה ואחר כך בפועל לא קורה שום דבר".

"או שאתם עושים או שאתם מדברים, אי אפשר יותר עם המשחק הזה"

דבורי דרש לראות צעדים מעשיים נגד החמאס ותמה בפני עופר חדד: "איך אתה רוצה ככה להביא חטופים? או שאתם עושים או שאתם מדברים, אי אפשר יותר עם המשחק הזה. מדינת ישראל לא יכולה לעצור את המערכה כי החטופים לא בבית וכי לא פירקנו עד הסוף את חמאס. לא משנה מה כולם אומרים אנחנו את הדבר הזה צריכים לקדם והתעקש עליו. אפשר להתעקש בדיבורים אבל עברנו את השלב הזה, תראו לנו בפועל בשטח מה אתם עושים".