הכתבת צייצה - אב החטופה הגיב: "הייתה סטודנטית שלי, אחרי תקופה בערוץ 14 קרה לה משהו"

שיראל ללום נהיר, כתבת חדשות 14, צייצה בחשבון הטוויטר שלה לגבי העסקה לשחרור החטופים. חן אביגדורי, שאשתו ובתו חטופות למעלה מחודש וחצי, הגיב: "תמיד נהניתי שהיא מאתגרת אותי בדעות שלה, אחרי תקופה בערוץ 14 קרה לה משהו"

חדשות כיפה חדשות כיפה 22/11/23 17:40 ט בכסלו התשפד

הכתבת צייצה - אב החטופה הגיב: "הייתה סטודנטית שלי, אחרי תקופה בערוץ 14 קרה לה משהו"
אולפן ערוץ 14, צילום: סטודיו תומאס תומר שלום

שיראל ללום נהיר, כתבת חדשות 14, הצליחה ליצור סערה בטוויטר. בעקבות הדיונים הרבים על העסקה לשחרור החטופים, כתבה ללום: "ערבות הדדית? שבני משפחות החטופים שמשתחררים יעמידו שמירה יומיום מכספם על ביתה של מוריה כהן וביתם של שאר תושבי ירושלים שצפויים לקבל 70 מחבלים במתנה בקרוב".

חן אביגדורי: "תמיד נהניתי שהיא מאתגרת אותי בדעות שלה, אחרי תקופה בערוץ 14 קרה לה משהו"

חן אביגדורי, שאשתו ובתו חטופות בעזה, הגיב לציוץ. "שיראל היתה סטודנטית שלי באוניברסיטת אריאל", שיתף, "תמיד נהניתי שהיא מאתגרת אותי בדעות שלה ובעמדותיה. אחרי תקופה בערוץ 14 קרה לה משהו. תהליך שבסופו הציוץ הזה שמעיד שהיא לא מבינה שהאחריות לבטחון היא של הממשלה. אולי בכל זאת היא היתה צריכה לוותר על שיעורי קומדיה ולהשלים אזרחות. או הומניות".

שדרן הרדיו: "היא דבר מטונף"

גם מענדי גרוזמן, שדרן רדיו, הגיב לציוץ: "שיראל ללום נהרי יכלה להתנגד לעסקה בלי להטיף למשפחות החטופים בשעתם הקשה", כתב, "העמדה לגיטימית, הציוץ לא. וכשאחרי הציוץ בא חן אביגדורי שאשתו ובתו חטופות, שהיא מכירה אישית כי למדה אצלו, והיא ממשיכה ומתעמתת איתו. דווקא בגלל שאנחנו בזמנים של אחדות חייבים להחרים אנשים כמוה - היא דבר מטונף".