כתב אל-ג'זירה פנה בבקשה לעיתונאי הסרוג - כך הוא הגיב

המלחמה על דעת הקהל העולמית היא חלק בלתי נפרד מהמערכה הישראלית, וכתב חדשות 13 לא החמיץ את ההזדמנות לעקוץ את רשת החדשות הערבית, שלקחה חלק פעיל בהדהוד התעמולה השקרית והרצחנית של חמאס

חדשות כיפה חדשות כיפה 12/10/23 14:38 כז בתשרי התשפד

כתב אל-ג'זירה פנה בבקשה לעיתונאי הסרוג - כך הוא הגיב
מאיר מרציאנו, צילום: CC BY-SA 3.0 Ran Yehezkel

ככל שעוברים הימים מאז מתקפת הפתע שהכתה אותנו בבוקר חג שמחת תורה, מתגלים מימדי האסון הכבד. אזרחי ישראל שהתגייסו להגן על הבית נדרשים גם להגן על שמה הטוב של מדינתם, ואינספור מיזמים להסברה עולמית מתבצעים ברשת על ידי מתנדבים וגופים פרטיים.

כתב הבריאות של חדשות 13, מאיר מרציאנו, קיבל בקשה מרשת החדשות אל-ג'זירה הערבית אשר בקטר, ובתגובתו לא שכח את החלק שלהם בתעמולה השקרית של חמאס. בציוץ שהעלה לחשבון הטוויטר שלו כתב כך: "הסרטון שצילמתי ופרסמתי של השרה עידית סילמן, עשה כותרת גם בכלי תקשורת בעולם, שביקשו לסקר את השבר שחווים האזרחים בישראל מול נציגי הציבור והממשלה. אחד מכלי התקשורת שביקשו ממני את הסרטון הוא אל-ג'זירה. זה מה שעניתי להם". הוא הוסיף צילום מסך של תכתובת ווטסאפ באנגלית, שם סירב נחרצות לבקשת העיתונאי מהרשת הערבית.

מאיר מרציאנו עוקץ את אל-ג'זירה

"היי מאיר, אני מקווה שאתה בטוב", כתב לו העיתונאי מאל-ג'זירה. "היינו רוצים לבקש את רשותך להשתמש בקטע הווידאו שצילמת, ונשמור על הקרדיט שלך. תודיע לנו אם זה בסדר". בתגובה השיב להם כתב הבריאות בנחרצות: "אני לא מאשר לכם להשתמש בסרטון, ואני לא משתף פעולה עם אנשים שתומכים בטרור וברצח חפים מפשע. אל תתקשר אלי או תשלח לי הודעות לטלפון אף פעם". הכתב הסרוג סיים בעקיצה: "לחיי ישראל".


Notice: Undefined variable: tmpUrl in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/incFiles2021/footer.php on line 368

Notice: Undefined variable: tmpUrl in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/incFiles2021/footer.php on line 368