העיתונאי הסרוג ישתתף במצעד הגאווה: "האמת והשלום אהבו"

איש התקשורת רועי שרון הודיע כי ישתתף במצעד הגאווה בירושלים, וחשף כי זה נוהגו כמעט מידי שנה. בציוץ שפרסם כתב מדוע הוא בוחר לצעוד עם קהילת הלהט"ב: "והאמת והשלום אהבו"

חדשות כיפה חדשות כיפה 01/06/23 16:04 יב בסיון התשפג

העיתונאי הסרוג ישתתף במצעד הגאווה: "האמת והשלום אהבו"
מצעד הגאווה בירושלים, ארכיון, צילום: shutterstock

הכתב לענייני צבא וביטחון של תאגיד השידור הציבור, רועי שרון, חשף היום (ה') כי ישתתף במצעד הגאווה שיוצא בשעות הצהריים בירושלים, ושפותח את אירועי חודש הגאווה בכל רחבי הארץ. בציוץ שפרסם בחשבון הטוויטר שלו, כתב שרון: "כמדי שנה (כמעט) מאז שאני תושב העיר, גם היום אגיע למצעד. והאמת והשלום אהבו".

רועי שרון

רועי שרון צילום: אלון אלגם, יחץ ערוץ 10

שרון הוא כמובן לא הסרוג היחיד שישתתף במצעד. אתמול חבר הכנסת משה 'קינלי' טור פז הודיע היום (ג') כי גם השנה ייקח גם הוא חלק באירוע. חבר הכנסת מיש עתיד כתב בחשבון הפייסבוק שלו כי "גם השנה אצעד בירושלים, מתוך הציווי 'לא תוכל להתעלם' שבתורה".

"פגשתי שם כמה תלמידות ותלמידים שלי"

בפוסט הפייסבוק כותב חבר הכנסת: "לפני שבע שנים נרצחה בתו של חבר שלי, אורי מהמילואים. שירה בנקי קראו לה. היא צעדה במצעד הגאווה בירושלים יחד עם חבר שיצא מהארון באותה תקופה. שם היא נרצחה". הוא מוסיף כי "שנה אחרי הרצח, צעדנו שם לראשונה. פגשתי שם כמה תלמידות ותלמידים שלי לשעבר כשכיפות על ראשיהם, כשהם לא מתביישים במי שהם, כשהם שלמים עם עצמם".