הנשים הסרוגות הן אלופות הפוטבול לשנת 2022

קבוצה הנשים הדתיות של מועדון הפוטבול אפרת, ניצחה אמש את קבוצת "אריות ירושלים" הוותיקות בתוצאה של 25-19 ובכך הפכה לאלופת הפוטבול הארצית ב"פלאג פוטבול"

חדשות כיפה 15/02/22 13:54 יד באדר א'

הנשים הסרוגות הן אלופות הפוטבול לשנת 2022
צילום: התאחדות הפוטבול בישראל

קבוצת הפוטבול נשים של אפרת רשמה אמש הישג יוצא דופן כאשר זכתה בתואר אלופת ליגת הנשים ב"פלאג פוטבול" של התאחדות הפוטבול בישראל (WAFI). 

מועדון הפוטבול של היישוב, שהוקם רק בקיץ האחרון על ידי אגף הספורט המקומי רשם כאמור הישג משמעותי אמש. בדרכן לגמר, גברו הנשים האפרתיות על 6 יריבות כאשר בגמר הגדול ניצחו את קבוצת הנשים של מועדון אריות ירושלים ממועדוני הפוטבול הבכירים והוותיקים בארץ. בתוצאה 25-19.

מאמן הקבוצה הוא דביר וינברג וקפטנית הקבוצה היא בתו, רבקה וינברג, שחקנית נבחרת ישראל ומאמנת ראשית של קבוצות מועדון פוטבול אפרת. גבי חורש מנהל אגף הספורט במרכז הקהילתי סיפר כי "במסגרת המועדון מתקיימת ליגה מקומית לילדי כיתות ג'-ה' ופועלות בו גם קבוצות של ילדים, נערים ונערות בליגות של התאחדות הפוטבול הארצית."

ראש המועצה עודד רביבי בירך את הבנות והוסיף "בשנים האחרונות אנחנו רואים מגמה של יותר ויותר אנשים עוסקים בספורט וזה מבורך. אנחנו גם רואים תרומה משמעותית של עולים חדשים לענפי הספורט והוא הופך להיות חלק חשוב בקליטת העלייה שאנחנו מובילים באפרת".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר