הרב יוסף רימון מונה לרב מועצת גוש עציון

הרב רימון, בן 53 מאלון שבות מרבני ישיבת הר עציון,  מונה לרבה האזורי של מועצה אזורית גוש עציון, שלמה נאמן ראש המועצה: "אנו מברכים את הרב רימון, הצלחתו תהיה הצלחה למועצה ולתושבים כולם"

חדשות כיפה 15/08/21 21:30 ז באלול התשפא

הרב יוסף רימון מונה לרב מועצת גוש עציון
הרב יוסף צבי רימון, צילום: יהושע הלוי

הערב עשו היסטוריה קטנה במועצה האזורית גוש עציון ולראשונה בחרו רב אזורי בתום תהליך עמוק וממושך.  התהליך נמשך לאורך כל השנה האחרונה וכלל פנייה לציבור הן להגדרת תפקיד הרב והן להצעת מועמדים. וועדת איתור בחנה את מועמדותם של מספר רבנים שכולם יוצאי דופן בחכמתם, כישרונם ותכונות אופיים ולבסוף מסרה את המלצותיה למליאת המועצה. הערב בהצבעת פה אחד נבחר הרב יוסף צבי רימון לרב האזורי של גוש עציון.

הרב יוסף צבי רימון, מרבני ישיבת הר עציון, בעל מפעלים רבים ועשייה ציבורית רחבה הוא ראש בית המדרש במכון לב, עומד בראשן של עמותות "סולמות" ו"לאופק". נחשב מרבני ההלכה הבכירים בציונות הדתית בין היתר חיבר מספר ספרים בתחום ההלכה בין השאר בנושא שמיטה והוציא את סדרת הסרטונים החינוכיים "רצים למשנה".

לרב רימון שיטה ייחודית ללימוד הלכה – מן המקורות ועד ההלכה למעשה. בשיטה זו הלומד מכיר את ההלכה מן המקורות היסודיים ביותר בתורה, במשנה ובגמרא, דרך פוסקי ההלכה בכל הדורות, ועד ליישום ההלכה במציאות ימינו. הרב רימון נשוי לשרון ואב לשמונה בנות, הוא דמות ידועה ומוכרת בגוש עציון שמחוברת להוויה ולתושבי האזור ומכהן בנוסף כרב בית כנסת באלון שבות.

שלמה נאמן ראש המועצה בירך את הרב רימון עם בחירתו: "גוש עציון זכו ברב תלמיד חכם אמיתי, ישר דרך, אהוב על הבריות ומקרבן לתורה. הרב יוסף צבי מחובר למקום ולסביבה ובהחלט איש מעשה מהמעלה הראשונה. כולנו זכינו בך, הרב רימון. תהיה לנו לרועה - הצלחת תפקידך תהיה להצלחה של הגוש כולו".


(הרב רימון בראיון לחדשות כיפה בעיר לוד).

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר