ד"ר חגי הרוש ימונה לעוזרו הבכיר של מנדלבליט

לאחר מינויו של העוזר הקודם, גיל לימון לתפקיד המשנה ליועמ"ש, יקודם הרוש למשרת העוזר הבכיר מעמדת העוזר הפלילי. הרוש הוא בעל תואר שלישי במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, ומתמחה במשפט פלילי ואתיקה

חדשות כיפה 09/08/21 10:56 א באלול התשפא

ד"ר חגי הרוש, העוזר החדש של מנדלבליט, צילום: ללא
ד"ר חגי הרוש, העוזר החדש של מנדלבליט, צילום: ללא

היועץ המשפטי לממשלה מינה את ד"ר חגי הרוש לתפקיד עוזרו הבכיר, במקומו של ד"ר גיל לימון, שנבחר לתפקיד המשנה ליועמ"ש לממשלה במשפט ציבורי מנהלי רק בשבוע שעבר. בכך סוגר הרוש מעגל לאחר שכבר שימש בעבר כעוזרו הפלילי של מנדלבליט.

הרוש, נשוי ואב לשלוש בנות, תושב רמת גן, החל את דרכו המקצועית כתובע פלילי בפרקליטות מחוז המרכז, ובהמשך שימש כעוזרם הפלילי של היועץ המשפטי לממשלה הקודם יהודה וינשטיין ושל היועץ המשפטי לממשלה הנוכחי, ד"ר אביחי מנדלבליט. במסגרת זו עסק בכל הפרשות הגדולות אשר הובאו להכרעת היועמ"שים בשנים האחרונות.

כעוזרו הבכיר של היועמ"ש יהיה אחראי ד"ר הרוש על כלל הנושאים המשפטיים אשר מגיעים אל לשכת היועמ"ש. הרוש הוא בעל תואר שלישי (ד"ר) במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, והתמחותו היא בנושאים של משפט פלילי ואתיקה. נושא הדוקטורט שלו היה: "פסילה מכהונה ציבורית בשל התנהגות לא ראויה – סוגיית הקלון". הרוש ייכנס לתפקידו החדש בימים הקרובים, בתום חפיפה מסודרת.

אל תשחקו אותה: כך תוכלו ללמוד בקלות את ההלכה. כל הפרטים >>

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר