אמו של בנט: "הייתי באה גם אם הוא לא היה ראש הממשלה"

ראש הממשלה ליווה את אמו בעת קבלת החיסון השלישי ואמר: "המגיפה פוגעת בעיקר במבוגרים, באנשים שהכי חשובים לנו - במקרה שלי, אמא שלי"

חדשות כיפה 03/08/21 16:23 כה באב התשפא

בנט ואמו מירנה, צילום: קובי גדעון /לע"מ
בנט ואמו מירנה, צילום: קובי גדעון /לע"מ

ראש הממשלה,נפתלי בנט, ליווה היום (ג') את אמו, מירנה בנט, שהתחסנה במנת החיסון השלישית, בקופ"ח מכבי בחיפה. הנכד יאיר בנט, אחיינו של ראש הממשלה, הצטרף אף הוא לביקור. ראש הממשלה, נפתלי בנט התייחס לאירוע ואמר: "מגיפת הדלתא בעלייה דרמטית בכל רחבי העולם. היא פוגעת בעיקר במבוגרים, באנשים שהכי חשובים לנו - במקרה שלי, אמא שלי".

עוד הדגיש בנט כי "צריך לדעת שכמעט 9 מתוך 10 חולים קשים הם מעל גיל 60. החיסון המשלים, החיסון השלישי, פשוט "מטעין" מחדש את ההגנה של הגוף ומאפשר לנו להציל חיים. זה נדיר שיש לנו אפשרות כל-כך פשוטה להציל חיי אדם. כל מה שצריך וכל מה שאני מבקש מכולם - מילדים, מנכדים, מאבות ומאימהות: לצאת ולהתחסן. לחסן פעם שלישית את כל מי שמעל גיל 60, והצעירים שעוד לא יצאו להתחסן - צאו להתחסן. ככל שמתחסנים יותר - אנחנו גם מגינים על אמא ועל אבא וגם שומרים על ישראל פתוחה".

 מירנה בנט, אמו של ראש הממשלה: "הייתי באה גם אם הוא לא היה ראש הממשלה, כי אני מאמינה שזה באמת חשוב לכולנו. זקנים וזקנות עושים את זה, אבל אני דואגת לגיל הצעיר יותר שלא עשו את החיסון הראשון. אני רוצה להיות אצלו בראש השנה, ובחתונה של הנכד שלי באוקטובר. אני לא רוצה עוד סגר".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר