סרוג חדש נכנס למשרד הפנים

שרת הפנים החליטה למנות את עו"ד שלומי הייזלר בן ה-48 ליושב ראש מטה התכנון הלאומי. במסגרת התפקיד, יכהן הייזלר כיו״ר המועצה הארצית לתכנון ולבניה ויהיה אחראי גם על יושבי ראש הועדות המחוזיות ועל ועדות הערר המחוזיות

חדשות כיפה 22/06/21 14:18 יב בתמוז התשפא

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

שרת הפנים איילת שקד, הודיעה היום (ג') על החלטתה למנות את עו״ד שלומי הייזלר ליושב ראש מטה התכנון הלאומי. במסגרת התפקיד, יכהן עו״ד הייזלר כיו״ר המועצה הארצית לתכנון ולבניה, יו״ר הות״ל ויו״ר הותמ״ל, ויהיה אחראי גם על יושבי ראש הועדות המחוזיות ועל ועדות הערר המחוזיות. בנוסף, יהיה אחראי עו״ד הייזלר, על קידום מדיניות התכנון והרגולציה, ועל הסרת חסמים בתחום התכנון והבניה כאשר היעד הוא ייעול משמעותי של הליכי התכנון.

עו"ד שלומי הייזלר (48), אב לחמישה, מתגורר בבית שמש. את תפקידו בשירות הציבורי החל בשנת 2002, כפרקליט העוסק בעניינים אזרחיים בפרקליטות מחוז ירושלים. החל משנת 2007 שירת כפרקליט במחלקה הפיסקאלית בפרקליטות המדינה ובשנת 2010 נכנס לשכת מפקח ירושלים והדרום.

בשנים האחרונות כיהן עו״ד הייזלר כראש הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין במשרד המשפטים, ובמסגרת זו הוביל רפורמות רגולטוריות רבות, וקידם תהליכים משמעותיים ביותר בתחום הנדל״ן. לצד תפקידו זה, עו״ד הייזלר כיהן בעבר כיו״ר ועדת המשנה לעררים של המועצה הארצית לתכנון ולבניה, והיה חבר בוועדה לתשתיות לאומיות.

שרת הפנים, איילת שקד: ​"לאחר שעו"ד הייזלר עשה חיל כראש הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין, תוך הובלת רפורמות משמעותיות לטובת הציבור הרחב, החלטתי כי הוא האיש הנכון בזמן הנכון לכהן כיושב ראש מטה התכנון הלאומי".

אל תשחקו אותה: כך תוכלו ללמוד בקלות את ההלכה. כל הפרטים >>

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר