סגור

מנכ"לית חדשה לאלומה: תמי חלמיש אייזנמן

מנכ"לית חדשה לארגון אלומה, הארגון החברתי הגדול שעוסק בליווי צעירים מכלל החברה הישראלית. אייזנמן סימנה מטרה: "נשים דגש על הובלת תוכנית לאומית לסיוע לדור הצעיר על רקע הקורונה ובמסגרת התוכניות הלאומיות ליציאה מהמשבר"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
ח בכסלו התשפא
,
24 בנובמבר, 2020 11:36
מינוי חדש. תמי חלמיש אייזנמן

מינוי חדש. תמי חלמיש אייזנמןצילום: שמאי אייזנמן

מינוי חדש בארגון "אלומה": תמי חלמיש אייזנמן נבחרה לעמוד בראש הארגון, והיא תחליף בתפקיד את יפעת סלע לאחר 16 שנים בהם עמדה בראש הארגון. חלמיש אייזנמן: "ארגון אלומה לאור הניסיון שצבר בטיפוח וקידום צעירים ישים דגש על הובלת תוכנית לאומית לסיוע לדור הצעיר על רקע הקורונה ובמסגרת התוכניות הלאומיות ליציאה מהמשבר".

בימים אלה נבחרה תמי חלמיש אייזנמן לשמש מנכ"לית אלומה, בעברה היתה מנהלת המרכז לידע ולמחקר בחינוך, האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים. כמו כן ניהלה את מערך התוכניות בקרן טראמפ, לקידום מצוינות בלימודי המתמטיקה והמדעים. חלמיש אייזנמן תחליף כאמור את יפעת סלע שעמדה בראש אלומה ב16 השנים האחרונות והובילה את הארגון להישגים ולהשפעה ציבורית חברתית גבוהה.

 לקראת כניסתה לתפקיד אמרה חלמיש אייזנמן "אנו נמצאים היום בשלהי חודשי הקורונה ותשומת הלב הציבורית צריכה להיות מופנית לצעירים אשר נפגעו באופן הקשה ביותר הן בתחום התעסוקה, הן בתחום ההשכלה והן בתחום השייכות לקהילה. הצעירים של היום הם הפריון והחוסן שלנו כחברה מחר. חייבים להכריז על תכנית לאומית לשיקום מצבם של הצעירים.

אייזנמן הוסיפה כי "אלומה, עם ניסיונה הרב, בעשיה ובתמיכה בצמתי ההחלטה והגדילה המשמעותיים לצעירים – בסוף שנות הלימוד, לקראת רכישת השכלה ומקצוע ובהשתלבות בשוק העבודה תשאף להוביל ולהיות  שותפה לממשלה בבניה ובישום של תכנית לאומית כזו, לשיפור איכות חיי הצעירים בישראל למען טיוב החוסן והפריון הלאומי". 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מכירת תוצרים אורגנים ביתד צילום: ספיר ואבי חביביאן

החקלאים הקטנים פורחים בקורונה: "הישראלים מחפשים אלטרנטיבה ראויה"

קרא עוד