סגור

סגן ראש מועצה חדש ליוסי דגן

עו"ד פינחס מיכאלי, נציג היישוב איתמר במועצה האזורית שומרון, מונה לסגן ראש המועצה בתואר (ללא שכר). יהיה אחראי על תחומי רישוי וקידום עסקים ורפואה דחופה

חדשות כיפה
ט בחשון התשפא
,
27 באוקטובר, 2020 16:09
ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן וסגנו הנכנס פנחס מיכאלי

ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן וסגנו הנכנס פנחס מיכאליצילום: רועי חדי

מינוי חדש בצמרת המועצה האזורית שומרון. בישיבת מליאת המועצה שהתקיימה אמש מונה עו"ד פינחס מיכאלי מהישוב איתמר לתפקיד סגן ראש המועצה בתואר - בהתנדבות.

פינחס מיכאלי (34) מכהן כחבר מליאת המועצה האזורית שומרון מזה כ - 8 שנים ובתקופה זו היה חבר בועדות המועצה השונות ובהנהלת מתנ"ס שומרון. כסגן ראש המועצה יהיה עו"ד מיכאלי אחראי על תחומי רישוי וקידום עסקים ורפואה דחופה.


(יוסי דגן בראיון לכיפה)

ראש המועצה יוסי דגן אמר כי "פנחס מיכאלי הוא אדם יקר שתורם במרץ רב מזמנו ומחכמתו גם לישוב איתמר וגם לשומרון, במשך 8 שנים שהוא חבר מליאה מצטיין, הוא פועל בשכל ובחכמה לטובת השותפים. אני רואה בו שותף נאמן. מעריך אותו ואני בטוח שגם כסגן ראש מועצה בהתנדבות, הוא יפעל במרץ למען השומרון ותושבי השומרון". 

עו"ד פינחס מיכאלי מסר: "אני מודה לראש המועצה יוסי דגן ולחברי מליאת המועצה על האמון, כפי שפעלתי עד היום, אמשיך לפעול בהתנדבות לקידום השומרון ותושביו".

30.10.2020

1. מסכן הסגן החדש (דגן חולה כבוד)

כל מנהל מחלקה או אגף במועצה איזורית שומרון יודע שדגן מנחית על המחלקות והאגפים הוראות בלי להיתייעץ, ומעקר את העבודה המקצועית במועצה, דגן חולה כבוד ונרקומן מצלמה, משחק אותה ליכודניק אבל הוא עם בנט, ביבי עשה לו בית ספר שלא הזמין אותו לאוניברסיטת אריאל, וישראל גנץ הלך לפגישה ולא החרים את ביבי.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מחלקת קורונה, אילוסטרציה צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

התחלואה ממשיכה לעלות: "מימוש ההקלות יאיץ את רמת התחלואה"

קרא עוד