סגור

ההתנצלות של עמית סגל מאסתר חיות: "תקפתי אותה קשות"

לאחר שתקף אותה על הנאום שנשאה בגרמניה, פרשן חדשות 12 התנצל בפני נשיאת בית המשפט העליון: "מי שנכווה ביאיר גולן נזהר גם באסתר חיות"

חדשות כיפה
כד באלול התשפ
,
13 בספטמבר, 2020 20:06
עמית סגל כפי שמעולם לא ראיתם

עמית סגל כפי שמעולם לא ראיתםצילום: Flash90

באווירת הסליחות, הפרשן הפוליטי של חדשות 12, עמית סגל, פרסם התנצלות בפני נשיאת בית המשפט אסתר חיות, לאחר שהבין כי הוא תקף אותה כשהבין אותה לא נכון. 

"5 ימים לפני ראש השנה, הזדמנות להתנצל על טקסט שפרסמתי, בין היתר כאן, על הנשיאה אסתר חיות: היא נאמה בנירנברג על המשפט ככלי להתמודד עם דיקטטורה ועם איום על זכויות אדם. מי שנכווה ביאיר גולן נזהר גם באסתר חיות, ותקפתי אותה קשות על מה שתפסתי כהשוואה מרומזת של גרמניה אז לישראל כיום", כתב סגל.

פרשן חדשות 12 הסביר איפה טעה: "בקריאה שניה ושלישית מאז התבררה לי הטעות: חיות דווקא נזהרה מאוד מקביעה שהמשפט עשוי ״להציל״ מדינות. היא דיברה על גרמניה כגרמניה, ובנאום בעברית מול סטודנטים ומשפטנים גרמניים. ובקיצור: זה היה נאום חשוב, שפספסתי בקריאתו בגלל נאומים רבים בעבר שדווקא כן ביקשו לקשר בין אז לבין מצבנו היום". 

עוד כתב סגל: "על כך אני מתנצל בפני הנשיאה חיות, בת לניצולי שואה (״בית שקט מאוד״, הגדירה זאת פעם), ללא קשר לביקורת שיש ומן הסתם תהיה לי על חלק מפסיקותיה. נ.ב. אף אחד לא ביקש/דרש ממני את ההתנצלות הזו. היא לגמרי שלי."

 

13.09.2020

1. כדאי לו לחזור אחורה על עוד עניינים (משה אהרון )

דווח על תגובה לא ראויה
14.09.2020

2. מי מאמין לו? (שושנה )

בכי התנצלות שכולה צביעות. מתאים לו. משלח מדקרות השכם והערב, בגללו נטשו הרבה מאזינים את ערוץ 12, לא אמין וצריך לבדוק אצלו כל מילה ומהי האג’נדה שמאחריה. כך נפל איש מוכשר להרע.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גיוס בצל הקורונה, בחודש מרץ צילום: פלאש 90

איך מתגייסים בקורונה? צה"ל נערך למחזור הגיוס החדש

קרא עוד