סגור

שר הבריאות ביקר בארגון בוני עולם למען מאותגרי ילודה

יולי אדלשטיין נפגש עם מנהלי הארגון העוסקים מתן שירותים מגוונים במעבדות ובמחלקות עבור אלו המתמודדים עם בעיות פוריות. ארגון שהוקם לזכרה של דניאל זוננפלד שעבדה במרכז הרפואי שניידר לילדים

חדשות כיפה
יד באלול התשפ
,
03 בספטמבר, 2020 22:18

צילום: ברוך יערי

בתוך כל עול הקורונה שעל כתפיו התפנה שר הבריאות יולי אדלשטיין מעיסוקיו כדי לפגוש את המלאכים מארגון ׳בוני עולם׳ ולהודות להם על פעולות הקודש שעושים להמשכיות הדורות בלי להרפות גם בקורונה. נכחו: מנהל הארגון הרב אליקים לבנון מלווה במוטי זוננפלד יו״ר לב דניאלי ופרופ׳ שולמן יו״ר איל״ה.

השר הביע את התרשמותו העמוקה מהעשיה האדירה שחובקת עשרות נקודות ברחבי הארץ מתוכן פועלות זרועות הארגון ומביאות חיים למאות ואלפי זוגות המתמודדים עם הקושי להביא ילד לעולם. כמו"כ בירך את הרב זוננפלד על שזכה להנציח ע"ש בתו דניאלי ע"ה מפעל חיים עצום שכזה. פרוייקט שמוביל בין היתר שלל פעולות בתחום העזרה ומתן שירותים מגוונים במעבדות ובמחלקות עבור אלו המתמודדים עם בעיות פוריות.

מודבר באחת מזרועות הדגל של 'קרן דניאלי' וייחודיותה בהיותה עוסקת בהבאת חיים. דבר שאפיין את דניאלי ע"ה שעסקה ואף עבדה במרכז הרפואי שניידר לילדים. ומשום כך רואים בבוני עולם את הקשר הישיר בין פעולותיה המבורכות שעשתה בכיד להרבות חיים בעולם לבין עבודת הקודש הנעשית בארגון באמצעות שלוחות רבות ביניהם 'לב דניאלי' שסייע עד כה בעד למעלה מ-4000 נשמות לבוא לעולם .
חברי 'בוני עולם' הציגו בפניו חלק מהיוזמות המבורכות שיוצאות לפועל דווקא בתקופה מורכבת זו בכדי להמשיך ולספק לזוגות הפונים את המיטב ואת המקסימום תוך שמירה על ההנחיות ועל בריאות הציבור כולו

בסיום העניקו חברי הארגון לשר הבריאות אות מגן והוקרה על גילוי ההבנה וההזדהות עם כאבם של חשוכי הילדים אשר ניצבים במיוחד בתקופה זו מול אתגר כפול בדרך להגשמת משאלת ליבם. כך גם הפתיע הרב אליקים לבנון את הרב מוטי זוננפלד כשהוא כיבד את השר להעניק לזוננפלד מגן הנצחה הנושא עליו את תמונתה של דניאלי ע"ה ואת מספר הילדים שנולדו בסיוע של הפרוייקט הייחודי שהוקם ע"י אביה לעילוי נשמתה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: דובר צה"ל

צפו: צה"ל משמיד מטרות של חמאס

קרא עוד