סגור

עופר וינטר עוזב את תפקידו כמזכיר הצבאי של שר הביטחון

תת אלוף יקי דולף מונה למזכיר הצבאי של שר הביטחון והחליף בתפקיד את תת אלוף עופר וינטר שמונה למפקד אוגדה 98. גנץ על וינטר: "מעבר להיותך מפקד שטח מצוין, ידעת להפגיש בין המדינאות, האסטרטגיה והאופרציה"

חדשות כיפה
י בתמוז התשפ
,
02 ביולי, 2020 12:41

צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, בני גנץ, השתתף היום (ה׳), בטקס חילופי המזכיר הצבאי לשר הביטחון והענקת דרגה למזכיר צבאי הנכנס. הטקס נערך במעמד הרמטכ"ל, רב אלוף אביב כוכבי, פורום מטכ"ל, המזכיר הצבאי היוצא, תת אלוף עופר וינטר, והמזכיר הצבאי הנכנס, תת אלוף יקי דולף. 

שר הביטחון הודה למזכיר צבאי היוצא, תא"ל עופר וינטר ואמר: "מעבר להיותך מפקד שטח מצוין, ידעת להפגיש בין המדינאות, האסטרטגיה והאופרציה. סייעת רבות לכניסתי לתפקיד ואני מאחל לך בהצלחה רבה בחזרה לשטח." לתא"ל יקי דולף אמר גנץ: "יש לי אמון מלא בך, אני יודע שתבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. התקופה הקרובה תהיה מאתגרת, והמפתח להצלחה הוא שיהיו בדרג הפיקודי את האנשים הנכונים."

מדברי הרמטכ"ל, רב-אלוף אביב כוכבי: ״אנחנו צריכים לעשות את העבודה, אנחנו צריכים להביא את ההצעות, אנחנו בחלק מהדברים גם מקבלים את ההחלטות בנושאים שהם במנדט שלנו. עופר, אתה אחד מהקצינים המנוסים ביותר שיש לנו בצה״ל היום. אני סומך עליך, מאמין בך ואני בטוח שאתה הולך להטיס את אוגדה 98 בעוד זוויות שיפוע שאנחנו מתכוונים אליהם, בטח בהקשרי התפיסה והתר״ש שאליו אנחנו מכוונים.״

03.07.2020

1. עופר ויינטר (אבי)

הצדק יצא לאור אדם וקצין ענק

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: פלאש 90

מנכ"ל משרד הבריאות נגד פרויקטור הקורונה: "ההובלה המקצועית של החקירות האפידמיולוגיות תישאר אצלנו"

קרא עוד