סגור

בימים של קורונה - קייט משדרת לעולם אופטימיות ותקווה

למרות הסגר, ויליאם וקייט ממשיכים לפעול ולעבוד לטובת הממלכה. רונית בליי וינגרטן בסקירה עם בחירות הלבוש של קייט לשיחות הווידיאו, ועל הכוונה מאחוריהן

רונית בליי וינגרטן
כ באייר התשפ
,
14 במאי, 2020 12:57

צילום: shutterstock, סטודיו כיפה

ויליאם וקייט ממשיכים לפעול ולעבוד לטובת הממלכה וחבר העמים הבריטי - בשיחות זום. 

 

שיחות הזום מתפרסמות בערוצי התקשורת, ובני הזוג מקפידים לשלוח מסרים מעודדים לכל קשת האוכלוסייה בבריטניה וחבר העמים הבריטי, תוך דגש על המטרות הקרובות ללבם. בשיחות, קייט בוחרת את הבגדים הצבעוניים והבוהקים ביותר, כך שנוצר אפקט של קשת בענן. סמל הקשת בענן הוא סמל התקווה והתמיכה בעובדי הרפואה והחירום. הבחירה, בכל פעם, בצבע אחר של הקשת בענן, מסמלת הזדהות.

צבעים בוהקים משדרים תמיד שמחה וחיים, לעומת שחור או אפור, שמסמלים רצינות ו״כובד״. הבחירות הצבעוניות של קייט משדרות אופטימיות ותקווה. קייט פועלת גם לפי העיקרון המלכותי, ״מלך צריך להיראות״. למרות שהעבודה מתנהלת בשיחות וידאו, ולמרות שאיכות התמונות נמוכה יותר, ויליאם וקייט הם עדיין מושאי סיקור, והבגדים ממשיכים לתפוס תשומת לב. 

הבגדים עצמם, חלקם חדשים - מרשתות כמו זארה, והאחרים כבר נראו בעבר. קייט ממשיכה לייצר עניין דרך המלתחה שלה, אך בלי לנקר את עיניהם של הבריטים שהוצאו לחופשות ללא תשלום. קייט בוחרת בחכמה, להשתמש בבחירות האופנתיות שלה, כדי להמשיך לקדם את המטרות הקרובות ללבה. 

בתחילת השבוע, ויליאם וקייט, יחד עם כל בני המלוכה, השתתפו בשיחת זום לרגל יום האחים הרפואיים הבינלאומי. קייט לבשה שמלה של אלטוזארה, שנראתה לראשונה בשנת 2016.

 

בשבוע שעבר, ויליאם וקייט השתתפו בשיחת זום לרגל יום סיום מלחמת העולם השנייה, VE Day. הם התראיינו לבי.בי.סי ושוחחו עם וטרנים שהשתתפו במלחמה. קייט לבשה שמלה אדומה של רשת L.K Bennett, גם היא נלבשה בשנת 2016. 

https://www.instagram.com/p/B_8WS6DAlZu/?igshid=1j5kk4w5fb18

 

ויליאם וקייט מקדמים מאוד את נושא שיח בריאות הנפש. לאור הקורונה, קייט השתתפה בשיחת זום עם אמהות צעירות וצוותים רפואיים, כדי לעורר מודעות למצבן הנפשי של אמהות צעירות בתוך ההסגר.  בחלקו הראשון של הדיון, היא לבשה סוודר זיג זג בכחול-לבן של המעצבת טאביתה ווב. 

 

בחלק השני, שצולם כנראה ביום אחר, היא לבשה שמלה כחולה עם הדפס פרחים לבן, של רשת בודן. 

 

הבחירה בשני בגדים שיש ביניהם קשר, הצבעים וההדפס, מייצרת עניין, שבעקבותיו מועבר המסר על בריאות הנפש של האמהות. בהמשך לנושא בריאות הנפש, ויליאם וקייט התראיינו לבי.בי.סי, בקריאה לבריטים לדאוג לבריאותם הנפשית, בימים של דאגה וחוסר ודאות. קייט בחרה בסוודר פסים בשחור-לבן, ממותג לא מזוהה. תשומת הלב לפרטים, כך שנושא בריאות הנפש מתקשר עם הדפסים גיאומטריים, היא מופלאה. 


מוקדם יותר החודש, קייט, פטרונית הגלריה הלאומית של בריטניה, השיקה פרוייקט צילומים חדש, במסגרתו תושבים בריטיים מצלמים תמונות שמסמלות את החיים בימי הקורונה. התמונות הקטנות יוצרות את התמונה הגדולה של החיים בצל הנגיף. קייט התראיינה לבי.בי.סי, ובחרה שמלה צהובה בהדפס אביבי של RAEY, מותג בריטי שמשווק באינטרנט. 

 

ולבסוף, ויליאם וקייט שוחחו עם מורים ותלמידים, כדי לשמוע על חוויות הלמידה מרחוק, הקשיים והיתרונות בימי הקורונה. שניהם התוודו שהם מתקשים מאוד לתפעל את הלמידה מרחוק עבור ג׳ורג׳ ושארלוט. קייט לבשה סוודר חרדל של זארה. 


 

קייט מקפידה מאוד גם על שימוש באביזרים. האיפור והשיער מושלמים, והיא משתדלת לגוון בתסרוקות. בשיחות הזום האחרונות שלה, היא חזרה וענדה זוג עגילים חדש של המעצב פטריק מברוס. העגילים הם עגילי כסף וזהב עם אבני קווארץ, וההשערה היא שמדובר במתנת יום נישואין מוויליאם. 

 

בריטניה הודיעה השבוע על הקלה בסגר הכללי. למרות שכל האירועים המלכותיים הגדולים בוטלו והמלכה ממשיכה להתבודד, ייתכן שבקרוב מאוד, גם ויליאם וקייט יחזרו לשגרה.

 

 

לטורים קודמים

 

 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המסעדות חוזרות לפעולה. אילוסטרציה צילום: shutterstock

היום: המסעדות נפתחות, הקלות נוספות בבתי הכנסת

קרא עוד