שולי רנד: עברתי התעללות בלתי נתפסת

הזמר הגיב לראשונה לסכסוכים בינו לבין פרודתו מיכל, הנמשכים כבר תקופה ארוכה וחושף: "נרמז שאני חזיר גדול, חזיר קטן, מחלל שם שמיים"

חדשות כיפה
יד בחשון התשפ
,
12 בנובמבר, 2019 16:48
שולי רנד

שולי רנדצילום: אלדד שושן

לפני כשבוע חשפה לימור בן חמו, גרושת אחיה של מיכל רנד, זוגתו לשעבר של הזמר שולי רנד כי הזמר סובל מהתעללויות מצד אשתו.  "אני יודעת כמה סבלת", כתבה בן חמו, "הבטן הייתה מתהפכת לי בעשרות רבות של מקרים בהם ראיתי מה עובר עלייך! וגם כאשר גרנו אצלכם... חודש ימים, הרגשתי שאני עומדת לצאת מדעתי, מרוב הלם וצער על מה שחווית אתה והילדים!". כעת, רנד עצמו מגיב לטענות ואומר: מדובר בפוסט אמיץ ונכון.

"במשך חודשים ארוכים מנסים למשוך אותי למדמנת מי האפסיים של הפייסבוק", כתב שולי רנד. "בתחילה על ידי פרודתי, אחר כך הצטרף אחיה ששבר אפילו את שיאיו המפורסמים המדהימים והמרהיבים בכפיות טובה סדרתית, להשתלחות חסרת הרסן ולבסוף חבר אליהם ועלה על כולנה ראש העמותה המסתורית להגינות משפטית, שלא אמלא תאוותו ואזכיר את שמו בשום שדה ציבורי. 

"מה לא נאמר עלי? עבריין מסוכן, מתעלל פיזית, מתעלל כלכלית, החונק מבוסטון, מפקיר ילדים בלא פת לחם, נרמז שאני חזיר גדול, חזיר קטן, מחלל שם שמיים אשר בעקבותיו צי של בלשים פרטיים, הומלץ לי להסיר תיכף ומיד את הזקן שלי ויפה שעה אחת קודם. סופר על חוקרי להב 433, חוקרי השב"כ, היחידה לבירור פשעים חמורים שהתגייסו כולם לשים סוף וקץ לעוולות שאני מעולל, ויגאלו את העם היושב בציון ממכתי הרעה אחת ולתמיד". 

לפני כשבוע כאמור, העלתה גיסתו לשעבר של רנד, לימור בן חמו (מויאל) ובו חשפה את אשר עבר רנד בביתו שלו. "ביום חמישי האחרון החל מבול של טלפונים שבישרו לי שמשהו מתרחש", כותב רנד בדף הפייסבוק שלו. "קיבלתי את הפוסט שכתבה גיסתי לשעבר לימור בן מויאל. פוסט ארוך אמיץ נוקב שסיפר בכאב ובבהירות את עיקרו של הסיפור האמיתי של מה שהתרחש בשנים נוראות של התעללות בלתי נתפסת שעברתי ושעברה גם היא בשנים ארוכות של נישואים אומללים. לא הייתי מגיב פה גם הפעם אלמלא נשמעו קולות מועטים שחששו שמא הפוסט הוא בניגוד לדעתי".

רנד אומר כי הוא אסיר תודה ללימור על האומץ. על כך שלא יכלה לעמוד יותר מן הצד מול ערמת השקרים עזי המצח על כך שעשתה מעשה גדול אנושי ויהודי כל כך. "האישה האמיצה הזאת ירדה לפרטים נתנה דוגמאות שהם טיפה בים ביחס למציאות האמיתית והיא עשתה זאת בעדינות רבה וברגישות רק כדי לצייר את התמונה האמיתית. כשאני אומר אומץ אני יודע בדיוק על איזו אימה ופחד היא הייתה צריכה להתגבר על מנת להיחשף ככה לאכזריות ושפלות מהסוג הנמוך ביותר להמשך הסתה של ילדיה להכפשות שאין ביניהם ובין המציאות שום קשר. התגובות החמות ריגשו אותי עד דמעות ואני מודה באמת ומעומק הלב לכולכם".

12.11.2019

1. ברצינות (היגיון)

החיים הפרטיים של אמנים לא צריכים לעניין איש. ממילא בלי לשמוע את שני הצדדים אין להאמין לאף אחד.

דווח על תגובה לא ראויה
13.11.2019

2. הסבר (טוב ומטיב)

הבנה נחוצה שאינה ידועה לרבים. חבר שמספר לי על מישהו אחר, אין להגיב - אתה צודק. יש לומר - עלי לשמוע מה יש לשני לומר. זו הדרכה לדיינים, וזו הדרכה לכל אחד מאיתנו כאישיות שיפוטית. "בצדק תשפוט עמיתך" (ויקרא יט), מחייב שמיעה של שני הצדדים. במקרה זה, הסבריו של שולי מאד מוצאים חן, אבל זה רק צד אחד. ומכיוון שאיננו דיינים היושבים בדין, אסור לקבוע עמדה. זו ההלכה, וזה הבסיס להלכות לשון הרע.

דווח על תגובה לא ראויה
13.11.2019

3. Mr. (mwloeyxn)

1

דווח על תגובה לא ראויה
13.11.2019

4. אולי היא רצתה להסביר את הפסוק "ומוצא אני מר ממוות את האשה" (יהודי)

אולי היא רצתה להסביר את הפסוק "ומוצא אני מר ממוות את האשה"

דווח על תגובה לא ראויה
13.11.2019

5. 1 (John)

1

דווח על תגובה לא ראויה
13.11.2019

6. קשה להשתחרר מהתחושה שהוא ידע שאם הוא ידבר כנגד האשה לא יקבלו את דבריו (יהודה)

אבל כאשר זו אשה שמדברת נגד איש ואגב זה מצדיקה את שולי רנד נגד אשה אז הוא מעיז לצאת מהחור. הבצדק תשפוט עמיתך צריך להיות גם במישור הציבורי, ולא להניח שתמיד האשה היא המותקפת, אלא לדעת שלא יודעים עד שיודעים מה באמת קרה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דןבר צה"ל

צפו בתיעוד: מחבל ניסה לחדור לישראל בשחייה מעזה

קרא עוד