סגור

רז קיל חוצה מגזרים ומגיע לגלובס

בדרך כלל מתחילים בתקשורת ומגיעים לפוליטיקה. אצל רז קיל המסלול היה הפוך. ומהיום תוכלו לראות אותו כפרשן של עיתון גלובוס למגזר הדתי לאומי וחרדי

נדב פולק
ט בכסלו התשעח
,
27 בנובמבר, 2017 13:05
רז קיל

רז קילצילום: מאיר אליפור

רז קיל בכלל אהב פוליטיקה אבל מצא את עצמו עם הזמן יותק בתחום התקשורת. אתם מכירים אותו כמי שהיה  יוזם מדור הברנז’ה המגזרי, במצב הרוח ולאחר כן בשביעי.  במקביל שימש כיועץ לשרים וחכים.
בחודשים האחרונים נעלם רז קיל מדפי העיתונות אך מסתבר שזו היתה חופשה לצורך קידום בתפקיד. 
קיל נענה להצעתם של הבעלים  החדשים של גלובס אורנה בר און והעורכת נעמה סיקולר להצטרף לעיתון, כפרשן של העיתון למגזר הדתי לאומי וחרדי. המהלך הוא חלק מהשינוי הפנימי בגלובס. ורצונו לפנות לקהלים רחבים יותר וכן הבנתו שהמגזר הדתי לאומי והחרדי, הם מגזרים שמתעצמים בחברה הישראלית ונהפכו לגורם משפיעה בפולטיקה, בתקשורת, בעסקים וכו. והם צריכים מבט מעמיק יותר.

בשיחה עם קיל הוא מסר: "שמח על ההזדמנות שניתנה לי ע״י אנשי גלובס. זה איננו סוד, מדינת ישראל כפי שהיא היום היא מדינה של שבטים. שבטים שמצד אחד גדלים ומתעצמים ומשפיעים כל אחד ושבטו יותר ויותר על החברה הישראלית, בפוליטיקה, בתקשורת, בעסקים אך מצד שני לצערי, פועל במנותק מהסביבה שאיננה דומה לו. שמח שאנשי גלובס בחרו לראשונה לגייס במיוחד פרשן לעיתון שיתן צהר למגזר הדתי לאומי וחרדי וכך יתן תמונה רחבה ומעמיקה יותר למגזרים הנל ועי הכרות בעה ננמיך את הגדרות בין השבטים"

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יו"ר רע"ם, מנסור עבאס (מימין) צילום: הדס פרוש, פלאש 90

רע"מ תימנע בהצבעה על חוק פיזור הכנסת

קרא עוד