סמוטריץ' פותח קמפיין: "בנט השתמש בציונות הדתית - וזרק"

האיחוד הלאומי משיק סרטון חדש, בכיכובו של ח"כ בצלאל סמוטריץ', הטוען כי בנט, לפיד ונתניהו משתמשים בציונות הדתית לצרכיהם ואז זורקים אותה. ברקע: הכנות למשא ומתן על האיחוד עם הבית היהודי, שם טרם החליטו כיצד ייבחר יו"ר המפלגה

יהונתן קליין, חדשות כיפה 27/01/19 18:19 כא בשבט התשעט

סמוטריץ' פותח קמפיין: "בנט השתמש בציונות הדתית - וזרק"
סמוטריץ' בסרטון, צילום: צילום מסך

הושק סרטון ראשון במסגרת קמפיין הבחירות של האיחוד הלאומי בראשות היו"ר החדש, ח"כ בצלאל סמוטריץ'. 

הסרטון תוקף את בנט ושקד, לפיד ונתניהו, וטוען כי אל מול מפלגות אחרות שנזכרות בציונות הדתית רגע לפני הבחירות ורואות בה מאגר מנדטים כדי להשתמש ולזרוק, סמוטריץ' פונה בסרטון למצביעי הציונות הדתית וקורא להם לא להתבלבל. "הציונות הדתית זאת אחריות, זאת מחויבות, זה להיות מי שאנחנו ומה שאנחנו. באמת. בשבילנו הציונות הדתית היא דרך חיים, היא הבית שאנחנו כל כך אוהבים". אומר סמוטריץ' בסרטון.

ניתן אולי להבין מהסרטון כי סמוטריץ' מבקש לבסס את מעמדו כמנהיג החדש של הציונות הדתית, לאחר פרישת בנט ולקראת המשא ומתן על האיחוד עם הבית היהודי לקראת הבחירות. כזכור, בראיון ל'כיפה' אמר סמוטריץ' כי הוא סבור שהוא ראוי להוביל את המפלגה המשותפת, אבל לא יתעקש על כך. "יש בי נכונות לקחת את המשימה הזאת על הכתפיים", אמר, אך הוסיף, "אם נראה שבבית היהודי יצליחו למצוא דמות שתביא תוצאה יותר טובה אני לא אתעקש. אבל אני לא רואה דמות כזאת".

הערב יתכנס מרכז הבית היהודי לדון בשאלה כיצד יש לבחור את יושב ראש המפלגה ואת הרשימה לכנסת.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר