בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

מתמודד מול נסיכי הליכוד וזוכה לתמיכתו של הרב מאזוז

ד"ר שלמה קרעי, נולד למשפחה חרדית בת 19 נפשות ולמד במשך שנים בישיבת 'כיסא רחמים'. לקראת הבחירות הקרובות הוא ינסה להיבחר לרשימת הליכוד לכנסת. בדרך הוא יצטרך לדלג מעל בנו של אריאל שרון ואחיו של משה קצב

חדשות כיפה
ב בשבט התשעט
,
08 בינואר, 2019 11:36
קרעי עם ראש הממשלה

קרעי עם ראש הממשלהצילום: יחצ

ד"ר שלמה קרעי הודיע אתמול (שני) על התמודדותו ברשימת הליכוד לכנסת במסגרת מחוז הנגב. הוא בן 37, אב לחמישה ואח בכור ל 17 אחים ואחיות מהעיר שדרות. מולו יתמודדו שני אנשים בעלי ייחוס שונה לחלוטין משלו.

מי שיתמודדו מולו הם  בנו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון, גלעד, ואחיו של נשיא המדינה בעבר, משה קצב, ליאור.

סיפור חייו של קרעי שונה ומפתיע מהמסלול הפוליטי הרגיל. ד"ר קרעי גדל במשפחה חרדית ולמד עד גיל 17 בישיבת "כסא רחמים" של בכיר הרבנים בציבור החרדי ספרדי הרב מאיר מאזוז שליט"א שגם תומך בו בחום רב במהלך זה. עם הקמתו של הנח"ל החרדי, התגייס לשורותיו בגדוד "נצח יהודה". בעשור שלאחר מכן, למד לבגרויות, סיים בהצטיינות תואר ראשון ושני ובגיל 31 קיבל את תואר הד"ר מאוניברסיטת בן גוריון. היום הוא חבר סגל בכיר במחלקה לניהול באונברסיטת בר אילן.

מתמודד הליכוד למד אצלו בישיבה

מתמודד הליכוד למד אצלו בישיבהצילום: פלאש 90. יעקב נאומי

קרעי גדל בפריפריה הדרומית במשפחה ברוכת ילדים וגם כיום מכוון את מאמציו להשקיע בנושאים החברתיים. ד"ר קרעי לא שכח איפה הוא גדל ולכן חשוב לו להשקיע בפריפריה ובנושאים חברתיים ורק לאחרונה אושרה לקריאה שנייה ושלישית בוועדת הכלכלה הצעת חוק שיזם לביטול עמלת פירעון מוקדם והגדלת התחרות בשוק המשכנתאות. לדבריו, הוא מקבל תמיכה נרחבת בתנועה בין היתר מהשר יריב לוין, סגנית השר ציפי חוטובלי וח"כ יואב קיש. בנוסף, גם ראשי רשויות וראשי סניפים בליכוד הביעו את תמיכתם בו

ד"ר קרעי: "אני מגיע לשרת את הציבור כולו ובעיקר את הפריפריה, לא שוכח איפה נולדתי וגדלתי ולכן אתן ביטוי לנושא החברתי בתנועת הליכוד. תנועת הליכוד בעיניי היא המפלגה הגדולה, החשובה ועם יכולת ההשפעה וההנהגה הטובים ביותר, אני מתכוון בעזרת השם לתת את נקודת מבטי החברתית, הלאומית והדתית בתוך מגוון הקולות של תנועת הליכוד".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הר הרצל צילום: פלאש 90

יו"ר יד לבנים לוועדת הבחירות: "שנו את מועד הבחירות"

קרא עוד